Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Szukam fajnego męża:) - rozdział 2.

Polecane posty

Gość mężczyzna przed trzydziestką
A lubisz prawdę prosto z mostu nawet jak boli? Czy może jednak więcej dyplomacji i głaskania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
pewnie, że możemy ale czy możesz wyjaśnić to parcie na ślub, dlaczego nie związek partnerski? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie szukasz księcia z bajki, czyli: -wyższe wykształcenie -dobry samochód -dobra praca -mieszkanie w jakimś mieście -przystojny i rozrywkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna przed trzydziestką
lubisz podróże czy raczej ciepłe domowe łóżko? A może podróż, a po podróży ciepłe łóżko? :) Dobra ja uciekam do pracy, miłego dnia Pani, zajrzę tu później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belerofront, ona nie jest dla ciebie. Raczej nie wskoczy ci do łóżka po miesiącu, a przecież ty być zerwał z kobietą, która po miesiącu nie chciała się z tobą bzykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
mays ale może preferuje darmowy seks tak jak lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_..
Gdybyś zmądrzała i szukała żony, to daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezstronny obserwator, dziękuję za bezstronne opinie;). Faktycznie czasem bywam wredna żmijką, życie mnie tego nauczyło, kafe po części też. Przyznaję się również do tego, że pragnę mieć dzieci, mam to od urodzenia, ale dopiero teraz zaczynam myśleć o sobie, jako o przyszłej matce. I to 'zaczynam' podkreślam. Do wszystkiego w życiu trzeba dojrzeć. A czy moja wizja związku z mężczyzną jest dziecinna, hmm, nie wiem, dla mnie nie jest niczym niecodziennym głęboka i szczera relacja, dająca poczucie szczęścia obojgu. W kwestiach wyglądu nie będę się wypowiadać. Ja siebie lubię. A piękne jest to, co się komu podoba. Aha, i owszem, uważam się czasem za lepszą od niektórych frustratów odwiedzających kafeterię. Temu nie przeczę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie zniechęca bardziej
ciekawe jaka prawda kryje się za tymi pozornie zgrabnymi wypowiedziami:) Zarozumiała i mało atrakcyjna dziewczyna, która nie umie nikogo znaleźć w realnym świecie, więc buduje swoje lepsze ja w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedorozwinięty
Ja chcę być Twoim mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
a na moje pytanie o ślub nie odpowiesz? oj, nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kazda jame
mowisz ze od konca , ja mysle ze to wlasnie poczatek bo poco tracic czas jasli okaze sie ze np ci nie pasuje sex raz na 3 lata tak ja załóżmy mi. albo ktos lubi ostry sex z ostrymi zabawkami domina itd.... bedziemy klepac w klawiature szmat czasu wszystko ok a okze sie ze sex nas rozdzieli i x czasu psu w dupe a w tym czasie moze znalazla byus kogos idealnie dopasowanego\.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
napisała znawczyni facetów, autorka szuka męża, nie chłopca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowcie co chcecie ale
atrakcyjna kobieta nie musi zamieszczac matrymonialnych ogłoszen w necie, tyle mam do powiedzenia w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belerofront, chciałabym w przyszłości mieć męża i być żoną na dobre i złe. Złożę przysięgę, jeśli nie będę się bała wziąć na swe bary odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
ale dlaczego mąż a nie partner???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bele... - a co ja mam porazić, że spotykam samych chłopców 😭 Ja wczoraj siliłam się na długą i elokwentną wypowiedź a Ty mi zwiałeś tyle trudu na marne 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
widzę, że muszę drukowanymi, DLACZEGO MASZ PARCIE NA ŚLUB A NIE CHCESZ ŻYĆ W ZWIĄZKU PARTNERSKIM (KONKUBINACIE)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
hola, hola fiku ale to ty się zawieszałaś i kazałaś czekać na odpowiedź po 15 minut a w takich warunkach dysputa traci dynamikę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, zdaję sobie sprawę, że temat wzbudza kontrowersje. Nie dziwią więc mnie różnorakie opinie na mój temat. Tylko zauważcie, że na kafeterii każdy kogoś lub czegoś szuka. Widać to prawie w każdym poście. Jedne 'ogłoszenia' są zawoalowane bardziej, drugie mniej. Ja podpinam się pod tą drugą grupę:). Nie narzekam na brak powodzenia w realnym świecie i wielce prawdopodobne, że właśnie w realu poznam mężczyznę, który zawróci mi w głowie:). Nie zamykam sobie żadnej z dróg, bo i czemu?:) Muszę już lecieć, bo mam dziś dużo do zrobienia. Wpadnę może na chwilkę w ciągu dnia, wieczorem mnie nie będzie, bo dziś impreza i czas na poszukiwania w realu;). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_..
PPL powiedz poznałaś TU (na kafe) już jakichś interesujących mężczyzn, godnych Twojej uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
dziękuję za odpowiedź, z takim miganiem się od rozmowy, to powodzenia koleżance nie wróżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna igrająca z ogniem
te marzenia o białej sukience, wszystko narzucone przez społeczny konwenans...Autorko, jak ktoś wyżej napisał, determinację, jaką Ty przejawiasz, da się wyczuć na odległość. Zmień podejście, a wtedy nie będziesz musiała szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_..
Tylko zauważcie, że na kafeterii każdy kogoś lub czegoś szuka. Co za pochopne wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
to twoje zdanie i nie musi pokrywać się z moim :P ale myśl tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×