Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hgthgthththt

ile ważą i mierzą wasze 4 miesieczne dzieci?

Polecane posty

Gość hgthgthththt

a ile miały jak sie urodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyno!!!!
gmaja to spory ten twój maluch. Mój synek urodził się to miał 3780 a długości 54cm a w 4 miesiacu miał 6700 wagi i 65cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spory spory, teraz ma 5,5 mc ok70 cm i 9,6kg i zeby nie bylo jest na piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgthgthththt
a na jakim mleku są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja też ma 8500
na samej piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma 6800 i 66 cm
jak sie urodzil to mial 2500 i 54 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już przesada :/
te dzieciaki coraz to większe są :/, jak tak dalej pójdzie to dziecko półroczne będzie ważyło tyle co 2-3 latek :/. To jest nienormalne żeby dziecko które urodziło sie z wagą 3 kg w wieku 4 miesiecy ważyło np 8 czy 9 kg :/. To ile takie dziecko będzie ważyło jak będzie miało rok, a potem takie matki piszą że ich "szczuplutkie" dzieci w wieku 8 czy 9 miesiecy jeszcze samo nie siada czy dopiero zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spore te dzieci
i tak się zastanawiam czy to normalne i czy inne matki też to nie zastanawia? Mój synek przy porodzie miał 4 kg i 51 cm dlugości , w wieku 4 miesięcy miał już 63 cm długości i 7 kg i lekarz powiedział że sporo. Mieszkam za granicą gdzi ekwestia otyłości genetycznej u niemowląt bada się wnikliwie. Moje dziecko jest na piersi ale od razu jak się urodził to lekarka nakazała trzymać zdrową dietę matki karmiącej bo przy przesadnie kalorycznej jest dużo więcej tłuszczu w mleku i dzieciak poprostu tyje a wiadomo że mleka z piersi będzie pił tyle ile chce bez pohamowania więc tym bardziej ważne jest prawidłowe odzywianie. W Polsce koleżanka zrobiła wielkie oczy jak powiedziałam jej co mi skolei lekarka powiedziała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spore te dzieci
z kolei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mieszkam w Austrii
i tu rodziłam swoją córcię która po porodzie ważyła 4,1 kg i mierzyła 55 cm. Siostra z działu noworodków od razu powiedziała żeby karmić tylko piersią jeżeli się da bo takie dzieci zbyt szybko przybierają na wadze (z taką wagą początkową), powiedziała też że powinnam uważnie kontrolować ilośc spożywanych kalorii , to znaczy żeby nie wariować ale unikać słodyczy i słustych potraw a skupić sie na olejach roślinnych i np. zamiast mięsa wieprzowego , kurczak, indyk, ryby. Kiedy mała miała miesiąc pojechalismy do Polski i tam obejrzał ją nasz najomy (sąsiad) pediatra i aż cmoknął z zadowolenia że nasz puchatek ;) tyle waży i że pięknie przybiera na wadze (poznał historię wagi ), ja nic na to nie odpowiedziałam mając na uwadze to że mała waży za dużo ( w wieku miesiąca ważyła prawie 6kg) i z przerażenia co robić chciałam się poradzić "swojego" polskiego pediatry noi gdybym go posłuchała to mała dziś mogłaby sumo uprawiać. Zaczęłam mocno doszukiwać się winowajców w swojej diecie i okroiłam ją na tyle by mleko było prosto mówiąc cieńsze, udało się, mała zaczęła nie tyle spadać z wagi co wolniej przybierać ale i tak mieściła się w górnej granicy , przynajmniej nie była i nie jest otyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jak sie urodzila miala 1950 g i 47 cm, w 4 msc ok 6 kg i 56 cm, teraz ma 12 msc i wazy ponad 10 kg i ma 80 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witam koleżanki ;) moj ma 11 miesiecy - 72 cm i 9 kg. jak mial 4 misiace - hmmm nie pamietam, a nie moge sie teraz dostac do ksiazeczki zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziłą się 57cm i 4250g,spadła do 3930g,w wieku niecałych 14 tyg ważyła 6540g,w wieku 5 miesięcy i półtora tygodnia ważyła troche ponad 7800g,nie przybywa jej dużo,ale w normie,jakiś czas była tylko na piersi,teraz tylko na mm.teraz ma cos koło 70cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mamuski.... takie pytanie czy to normalne ze dziecko 4mies wazy 14kg??? Bo znajomej syn tyle wazy.... szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, już się prowokacje znudziły, teraz trolujesz w innych tematach...żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulka lilka
witajcie dziewczyny :) moja mała mając 3,5 mca waży 8445g i ma 71cm :) to jest dopiero gigant :) ale jeszcze ani razu od lekarza nie usłyszałam że to ZA dużo albo że mam diete zmienić :) na początku się tym martwiłam ale ja sama mała nie jestem jej tatuś też nie węc takie geny (ja 172cm on 176cm) :) w ciąży przytyłam 23kg w ciągu 3 miesięcy zrzuciłam 20 kg więc to chyba wystarczający dowód że się za bardzo nie objadam :) wszystkim życzę pulchniutkich zdrowych i radosnych bobasków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulka lilka
dodam jeszcze tylko że urodziła się ważąc 4270g i miała 57cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mój mały waźy 9, 20 kg .72cm ma 4 miesiace. Urodził sie 3kg 52cm. Jest na piersi. Kochane spokojne malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma prawie 4msc wazy 7kg i ma 68cm ur z waga 3800g i dl 55cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile powinien ważyć 4 miesięczny chłopiec? Siatki centylowe dla chłopca w wieku 4 miesięcy wskazują na wzrost od 60 cm do 67.8 cm. Chłopiec w tym wieku powinien ważyć od 5,6 kg do 8,6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mały książę wazy 8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak urodziłam mojego synka to ważył 4260 i miał 58 cm. Mając 4 miesiące miał juz wagę 8,8 i mierzył 72 cm i wcale nie byl gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam moja córka urodziła się z wagą 3150 teraz kończy 4 miesiące i waży 5036 martwi mnie że tak mało :-( czy któraś z mam też ma taką kruszyne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy chyba maciory chodujecie jak można mieć tak tłuste dzieci. Moja gdy przybrała na miesiąc więcej niż 800 gram to już miałam uwagę od pediatry. Teraz ma 13 miesięcy i waży 10 kg. Robicie dziecku krzywdę i tyle i dalekie to od normalnej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chyba zaraz zerknę do książeczki :-) moje 14mc waza 9.500 i 10,200 a maja po 79 i 80 cm i od pediatry tez słyszę ze bardzo duże chłopaki. Nie mieszkam w Polsce :-) i tak tu sa duzi a jak jade do polski w odwiedziny to słyszę jakie to maleństwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie :) koleżanka która pytała o kruszyne... mój maluch tez jest taki drobny. Ma 5100 a urodził się z waga 3160. Ale lekarz uważa że wszystko jest ok. Póki maluch dobrze się rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×