Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziunia125

Jak zdobyć faceta po 30?

Polecane posty

Gość dziunia125

Podoba mi się starszy facet,ma około 35 lat,wolny,kawaler. Tacy starsi faceci są bardziej doświadczeni,więc pewnie trudniej ich zdobyć. Miałyście może podobną sytuację? Jak zdobyć takiego mężczyznę? To co do niego czuję to nawet coś więcej niż zauroczenie,ale nie chcę mu od razu okazać uczuć,bo w końcu faceci to zdobywcy... Jak go zainteresować sobą? Znacie skuteczne sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 21 lat a moj chlopak jest ode mnie o 8 lat starszy, jestesmy ze soba ponad dwa lata ... coz tak prawde mowiac to on pierwszy zainteresowal sie mna . owszem faceci w wiekszosci w tym wieku mysla o stabilizacji jesli chodzi o zwiazek i troche powazniej patrza na zycie i ogolne podejmowanie jakichkolwiek decyzji :) jesli chcesz go zdobyc moze oczaruj go elegancją i takim powaznym nastawieniem do zycia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony polak
taki facet jest już ustawiony i pewnie w dupie ma takie szmaty jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby wyrwać starszego faceta
trzeba miec troszke w głowe, sama jędrna dupa nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony polak
taki woli sobie poruchac bez zobowiązań, dlatego jest wolny. po chuj ma niszczyć sobie życie z jakąś szmatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka555
moze na początek zorientuj sie jakie ma zainteresowania , hobby , moze łapniecie wspólny język , to byłby poczatek znajomości , przyjazni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia125
Dzięki Agatka1586 i olka555 za mądre odpowiedzi :) On nie jest wcale nastawiony tylko na młodą d**ę,mozna z nim pogadać na różne tematy. Rzeczywiście sporo już w życiu przeszedł,moje doświadczenia życiowe,a jego to kolosalna różnica.. Tak myślałam,żeby najpierw się z nim zaprzyjażnić. Ale to prawie 15 lat różnicy. Mi to by nie przeszkadzało,bo wierzę w miłość. Najgorsze jest to,że on juz kiedyś był w związku z dziewczyną nawet 1rok młodszą ode mnie,ale długo to nie trwało właśnie przez różnicę wieku,bo mówił,że czuł się z nią jak z dzieckiem. Może ze mną byłoby mu inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka555
jak nie spróbujesz to sie nie dowiesz , a moja rada jest ... prawie skuteczna ;-) przetestowana , jak chcesz zdobyc faceta , to musisz sie z nim najpierw zaprzyjaznic ..ale powoli i skutecznie dążyc do celu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka555
a facet 35 lat jest całkiem do rzeczy jeszcze hehe , wlasnie mój maz tyle ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×