Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanillaaa1

palicie papierosy?

Polecane posty

Gość jioji
pale 3 papierosy dziennie, vougi mentholowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćygggv
nie pale od ponad 2 lat. Palilam ok 8 lat. Srednio paczke na 3 dni. Na imprezie wiadomo wiecej nawet pol paczki na wieczor. Nie pale juz mnie nie ciagnie jak w pierwszych miesiacach. Mysle ze nie wroce do tego bo znam siebie. Szkoda by mi bylo to zaprzepascic. Po za tym nie lubie marnowac pieniedzy. Kolezanka przepala miesiecznie 500 zl!!! katastrofa jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli palicie papierosy to wiedzcie, ze warto sie w takim razie regularnie badać za pomocą wskaźnika kostka-ramię, kóry pomaga w diagnozie choroby PAD /. Badanie sie wykonuje za pomoca takiego sprzętu http://www.mesi-abpi.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie palę. Szkoda mi cery (bo mam dość ładną jak na swój wiek) i bardzo szkoda mi kasy na papierosy. To już za tą kasę wolę sobie pójść ze swoim facetem na fajny obiad do restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o radę. Razem z mężem palimy. Moja córka jest w ciąży i powiedziała mi, że przez nas pali. Problem jest w tym, że nienarodzone dziecko cierpi przez tą sytuację a cała wina spada szczególnie na mnie. Jestem zdesperowana. Istnieje instrukcja jak rzucić palenie? Może być drastyczna ale niech będzie skuteczna…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulinko
Ja kiedyś paliłem, ale pół roku temu postanowiłem rzucić palenie i kupiłem sobie tabletki Tabex, które polecił mi kumpel z pracy. Teraz wiem ile to ja kasy z dymem puściłem, zrozumiałem że palenie szkodzi nie tylko mnie ale nawet osobom w pobliżu. Trzeba się zmotywować i rzucić palenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie są do kupienia te tabletki ? Miałeś jakieś skutki uboczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasska88
Biorę Tabex 5 dzień, jak na razie nie palę, nie czuję potrzeby. Czuje się dobrze, ale myslę, że też to kwestia tego że ćwiczę, piję duzo wody z cytryna i staram się zajmować sobie czas tak, żeby przede wszystkim nie mysleć o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr2
Mam 15 lat i pale od dwóch lat, ale bardzo rzadko i okazjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 lat mam a pale 10 i nie mogę przestać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli palicie papierosy to polecam wam zajrzeć na stronę https://trafikajoker.pl/ Znajdziecie tam spory wybór różnego rodzaju akcesoriów tytoniowych. W tym takie dzięki, którym możecie zacząć skręcać własne papierosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuśka

ja palę już kilka lat ale uważam, zę to paskudny nałóg i postanowiłam ze do świąt rzucę palenie, chłopak mnie nawet zaszantażowłą ze mnei rzuci jak nie rzucę palenia bo ma dośc smrodu w mieszkaniu, w sumie sama mu się nie dziwię bo mi smród tez przeszkadza a sama palę, staram się zastąpić papierosy zdrowymi przekąskami żeby zaraz nie przytyć, do tego jestem na 25 dniowej kuracją recigar, tabletki biorę regularnie, czuje zę mi pomagają bo nie czuje potrzeby sięgania po papiersoa, do tego wszyscy wokół znajomi i koledzu z pracy zostali poinformaowani ze rzucam palenie dlatego już mnie nie męcza i nie wyciągają na papieroska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×