Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam nowy sklep

czemu tak , ciezko znalezc ludzi do pracy?

Polecane posty

Gość mam nowy sklep

niby bida taka, a ja od 2 mcy nie moge znalezc 2 osob, na stanowisko kasjerki w sklpie spozywczym, przylaza menelowy albo małolatki, pracuja miwsiac i ppapa, albo wcale niezawiadamiaja i nie przylaza do pracy.Daje od 1400-do 2000 nawet po kilku miesiacach. to jak na sklep i na ludzie bez kfalifikacji nie tak mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie szukasz?
bo ja szukam pracy miesiac i nic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mii09
miesiac co to jest. ja 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkia54
2 lata??, a kto wam przez ten czas zrec daje?? i ubiera, rachunki płaci? ? powiedz mi , to i ja jakiego frajera poszukam, gdzie znajdojecie swojich jelonkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D??D?D?D?
A GDZIE J A PRZYJADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te 1400 to brutto
czy netto? za ile godzin pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_majjka
jak zatrudniasz na czarno to sie nie dziw, nie mają obowiązku cie informować nawet że rezygnują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malastokrotkaupka
a gdzie potrzeba pracownika, jestem chętna na prace. Bez nałogów, dyspozycyjna i uczciwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam lepsze :) Pensja 4 tyś, auto służbowe, komórka i nic nie robią ;) Nie jestem specjalnie zdziwiona. Tak sie po prostu pracuje u kogoś. Co ich to obchodzi, że firma padnie albo szef będzie miał problemy.. aby dostać swoje i heja :) A jak nie będzie miał na pensje bo go zniszczą to do sądu go ;) Prawa swoje to oni znają, że ho ho Radzę Ci się nie denerwować tylko przyjąć rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
widocznie lepsze warunki daje biedronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
albo ludzie wolą 18 tys. zarobić w norwegii, niż tyrać na biznesmenke w pl za 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz, ja szukalam takiej pracy kilka miesiecy temu i wlasciciele sklepow woleli przyjac meneli niz ludzi po studiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy bedzie szukal lepszej pracy jesli warunki sa srednio ciekawe. Jesli warunki sa rewelacyjne, mozna pracowac w niezgodzie z wyksztalceniem, zainteresowaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko dostać warunki rewelacyjne w sklepie ;) W końcu to prace za najniższe pensje. Poza tym nastawienie do pracy osoby z wyższym wykształceniem jest inne niż np emerytki lub matki z 4 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylabym taka pewna. Znam wiele osob z wyzszym wyksztalceniem tak zdesperowanych, ze jestem pewna, ze pracowalyby dobrze i predko nie zrezygnowaly. Znam tez osoby z wyksztalceniem niepelnym srednim uwazajace, ze pensja 2000 na reke jako sprzedawca w sklepie uwlacza ich godnosci. Znam sprzedawcow (nie PH) zarabiajacych 2500 na reke. Ja mam o ok. 1000 mniej, umowe zlecenie, a poza swoimi obowiazkami biurowymi sprzatam ubikacje. I jestem szczesliwa, ze nie ma mobbingu, a do pracy niedaleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sklepie na moim osiedlu pracuja panie w wieku emerytalnym. Rzeczywiscie maja inne nastawienie, niz znani mi mlodzi mgr. Jest to nastawienie "czy sie stoi, czy sie lezy, dobra pensja sie nalezy!" Sa niedokladne, opryskliwe, bardzo czesto sie myla i opuszczaja stanowisko pracy, udajac sie na plotki. Poproszone o obsluge, wyglaszaja glupie uwagi i zlosliwe komentarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy sklep nowy
Owszem kokosy to nie sa nakzizsza plus premia, ale takie sa stawki ja nic nie poadze , nies stac mnie.Ludziom sie nie chce pracwac taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko papier toaletowy
to ciekawew, ja znam mase kobiet, co pracy szukaja juz latami i biora nawet najtansze zajecia, bo nie maja za co zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijon
zgadzam sie, ze to ciekawe, widocznie cos musi być u Ciebie nie tak, bo do pracy zawsze są chętni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy sklep nowy
Tak wam sie wydaje, czasy sa takie ze ludzio niechce sie pracowac za 1500 zl a kwalifikacji nie maja lepszych, przylaza mi menelowy z urzedu pracy. fakt trza sie nazapierdzielac, ale to spozywczy sorki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×