Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wygrywa PiS

Wygrana PiS - niezależne sondaże internetowe świadczą o realnej świadomości

Polecane posty

Gość Wygrywa PiS

Nie pomogą płatne sondaże PO, że poparcie dla ich partii wciąż rośnie, a jak z wielu sondaży się ==dowiadujemy== wzrosło o 200, 300, 400%. W reakcji na informację od dzienikarki TVP 1, że poparcie dla PIS to w rzeczywistości 47%,a nie 27%, poseł PO Olszewski stwierdził: My mamy swoje sondaże. ------- To dobrze, że myślimy samodzielnie, dobrze, że wiemy co jest prawdą, a co kłamstwem. Dobrze, że społeczeństwo za każdym razem, podczas każdej wizyty premiera Tuska wygarnia mu, że nic nie robi, ze oszukał społeczeństwo i nie jest premierem. Nie pomogą sztuczki TVNowskie i robienie sobie jaj z ludzi poszkodowanych w powodzi tysiąclecia i tegorocznych powodziach, trąbach powietrznych, wichurach. Tusk nie robił nic, oprócz niszczenia kraju. ------- Wybieram PiS, bo chcę Polski wolnej, silnej, ze wzrostem gospodarczym, z czystym środowiskiem naturalnym, z żywnością bez GMO, Polski niezależnej od Putinowskiej Rosji, czy Merkelowskich Niemiec lub innych jeszcze grup interesu, które wspiera Tusk, zamiast Polskę!!! Można było zapobiec powodzi tysiąclecia i tegorocznym klęskom, ale PO zablokowało projekt ustawy antypowodziowej PiS i ludzie zostali sami z problemami - jak to mawiał Tusk: Jakiego sobie wójta wybraliście, to tak teraz macie. ------- Chcę Polski uczciwej, bez afer, bez zdrajców, bez morderców i współmorderców. Tusk ma na to radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczymy co dalej
wszyscy wiemy ze PO to zlo, ze tylko ładnie gadaja i wygladaja no i ze dzieki temu niestety znowu wygraja wybory, chyba ze kibice sie zjednocza i nakreca młodzież zeby głosowała inaczej. niestety PiS to tez nie jest dobre wyjscie, jesli wygraja nic nie beda robic tylko sie obrazac podsłuchiwac i rozliczac, a na roziliczenie powinien przyjsc czas jak staniemy gospodarczo. nie widze w tym kraju patryjotów na scenie politycznej, wszyscy tylko jarzą ujadaja czego najlepszym przykladem jest macierewicz (mysle ze ma żółte pepiery) i pan niesiołowski ktorego kiedys szanowealem ale dzis tryska tylko jadem iniczym wiecej. zagłosuje w tym roku na szalonego Korwina Mikke, gorzej nie bedzie moze bedzie smieszniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygrywa PiS..--..
Ale ja jestem młodzieżą i będę głosowała na PiS. Skończcie z tą socvjotechniczną sztuczką, którą PO wbiło Wam do głów, że niby młodzi głosują na PO, bo to nierprawda. Moi znajomi glosują na PiS, moi rodzice i reszta rodziny też. To dziwne, że nawet popierający PiS łyknęli, że niby PO to tylko młodzi. A ja bym właśnie z moich obserwacji powiedziała, że młodzi w 80% popierają PiS, tak samo z tymi miastami - co większe miasta, popierają PiS, po wsiach różnie - jedni łykjają hipnozę z TVNu, inni, zwłaszcza powodzianie wiedzą doskonb ale co się święci. Także wiadomo, PO będzie kłamało do bólu, że wygrywają, ale ja, moi znajomi, rodzina i tak popieramy PiS i co widać z sondaży w necie, PiS ma większe poparcie. Jestem młoda, wykształcona, z dużego miasta i glosuję na PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygrywa PiS..--..
Widzę, że już płatni zdrajcy z PO ukradli sobie mój nick, pewnie go zaraz cwaniaczki zaczernią, bo jak chciałam wrzucić odpowiedź, to byłożądanie podania hasła. Siedzą płatni lub bezpłatni zdrajcy na necie i śledzą - czy ktoś napisał źle na PO czy nie, a potem ruszają ze spamem, że jak to Olszewski powiedział: PO ma swoje własne sondaże. Uważajcie tam w PO, żeby Wam sie cyfry nie skończyły w waszych wymyślonych sondażach udawanego poparcia. Ha, ha, ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiS to partia populistyczna, opowiadająca się ksenofobiczną polityką zagraniczną i nacjonalistyczną polityką wewnętrzną. Myślę że nikt z was nie chce powrotu tej partii do władzy. Popierajcie Platformę Obywatelską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość master111 taka gwiazda
intelektu nie powinna tak pisać bo to przynosi odwrotny skutek :D Tu ida równo: http://wybory.xaa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo elo 3 2 0
to wszystko prawda co autor pisze, poparcie dla PISU dochodzi do 50 % !!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem na kogo glosowac, PO to gwoniana partia slugusy UE, nic nie potrafia zrobic, cala kadencja Tuska zleciala na niczym, bo chyba o to chodzi , wiekszosc politykow do darmozjady i co najgorsze brak jakiejkolwiek odpowiedzialnosci wiec sie dzieje jak sie dzieje politycy to marionetki dzis chyba juz nie ma znaczenia kto jest u wladzy, jesli sie wychylisz kula w leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
Przekłamany i sfałszowany sondaż wyborczy od Homo Homini dla TVN i TVN 24 PO- 65% PiS- 15% SLD- 8% PSL- 5% RPP- 2% PJN-1% POZOSTAŁE- 4%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy sondaż
PiS - 47% PO - 29% SLD - 9% PSL - 4% POZOSTAŁE - 8%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam na PIS na pewno nie
zagłosuje, PO nie idealna, ale normalniejsza, moja rodzina i znajomi sa tego samego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to polecam udać się do
psychiatry rodzinie i znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
zagłosuje, PO nie idealna, ale normalniejsza, moja rodzina i znajomi sa tego samego zdania. co za ignorant to pisał, normalność to korupcja w Wałbrzychu, pobicia kibiców na komendach za Tuska matoła, podwyżka VAT mimo obietnic, rosnące ceny paliwa i żywności, zamykanie stadionów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy możesz dac przykład
na te osoby krytykujące PO co miały kontakt przez to z prokuraturą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie. to grzegorz
kajdanowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
zagłosuje, PO nie idealna, ale normalniejsza, moja rodzina i znajomi sa tego samego zdania. Wystarczy, że Redaktor wie a on pisać mi nie musi jakie to osoby, bo to nie ma znaczenia przytocznie ich z imienia i nazwiska... Widzę co się dzieje i wiem, że takie meody pasują do POkracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potem sobie uzgodnicie
kto i co pisze. ja chciałbym uzyskac odpowiedź na pytanie z 11:02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
Idź do swojego tematu Sratyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
I twoje pajacowanie i żądanie dowodów nic tu nie da bo ludzie mogą empirycznie poczuć jak się żyje pod rządami PO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co kłamiesz grzegorzu
kajdanowiczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
Kłamie ten kto głosi medialne banialuki zgodne z linią partyjną PO i jasnie kłamliwą GW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ty pisiak jesteś
bo posługujesz się kłamstwami jak twój prezes:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktoś kłamie grzegorzu
to popros go o podstawy do takich twierdzeń jakie głosi. to dobry sposób na kłamców. jak potrafi uzasadnić to co napisał tzn że nie kłamie. jak nie potrafi jak ty, tzn że kłamie. krótka piłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w prokuraturze znaleźli sie
ci którzy łamali prawo np obrażając innych. za krytyke nikt tam nie trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
Kłamstwo, że GW jest jak Trybuna Ludu A co to może kłamstwo baranku prędzej zniesławienie i to zgodne z prawdą... Ale w kraju, gdzie władzę sprawują takie szare eminencje jak Michnik, opinie publiczną i światopogląd kształtują GW i związana z nią grupa Agora rzeczywiście może być to uznane za kłamstwo Dla mnie nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesławienie nie może
być zgodne z prawdą. może poczytaj coś o znaczeniach wyrazów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
Inne kłamstwa pewnie "Mój brat nie będzie premierem jak ja będę prezydentem" albo "Nie będzie koalicji z Samoobroną RP"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
być zgodne z prawdą. może poczytaj coś o znaczeniach wyrazów? Właśnie w Polsce udowodniono, że może być bo ktoś się obruszył na porównanie GW do TL w czym jest sporo racji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TL to było pismo komunistyczne
GW taka nie jest. krótka piłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×