Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wygrywa PiS

Wygrana PiS - niezależne sondaże internetowe świadczą o realnej świadomości

Polecane posty

Gość Grzegorz Kajdanowicz
Grzegorz uwazaj bo cisnienie ci sie podniesie ... chyba ze jestes ciota i lubisz obszczymurki Ty człowieku prezentujesz kloakę a nie dyskusję, ciebie nie można obrazić bo swoim wpisem pokazałeś już mankamenty swojej osoby i braki w intelekcie... chyba ze jestes ciota i lubisz obszczymurki a ich elektorat to margines spoleczny NGDY na nich nie zaglosuje bo nie lubie nieudacznikow i ciot ! dowody, merytoryczne argumenty a nie medialna papka dla półmózgów, inwektywy brak znajomości terminów wyssane z palca twierdzenia.. czyli kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w GóWnie szechtera
ktoś poważny głos zabiera??? Tatuś szechtera skazany za działalnośc antyPolską , braciszek ścigany listem gończym za zbrodne stalinowskie i kogoś współpracującego z szechterem można nazwac normalnym ??? na pewno nie. A w PO jest od chuja dawnych z UW co tłumaczy szkodliwośc dla Polski tej parti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
można udowodnić to sę tego nie mówi ani nie pisze. bo wtedy stajemy się kłamcami jeśli tak postępujemy no właśnie i krytyka Po jest bezcelowa w takim państwie dopóty dopóki Platforma chowa wszystko pod dywan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w GW zabieraja głos
ministrowie, gwiazdy, księża, prezydent itp. a więc ludzie poważni. i nie dotyczy to tylko czasów rządów PO. działo się tak i wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Sratyn z HN co się nie
przyznaje żem Darek mam renty 400zł i myslicie, że chciałby żeby moim sąsiadom żyło się lepiej?? Po moim trupie, daltego bedę popierał PO co nic nie robi. Bo wszyscy pójdą do przodu a ja ostatni dziad nowohucki zostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna podac to co
pod ten dywan jest schowane. opierając się na faktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no trudno Darku.
masz ciężka sytuację. zwróć się do MOPS-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
pod ten dywan jest schowane. opierając się na faktach. skąd możesz to wiedzieć jeśli jest tylko jednostronny pogląd na sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Observer .....
Coz Grzegorz uzywam jezyka z twojego poziomu zebys zrozumial. Problem w tym, ze wy z pisu mozecie obrazac a inni nie ??? Nie lubie PIS bo oni nic wartosciowego soba nie prezentuja !!! Gadac kazdy moze !!! A rzeczywistosc jest taka ze tam garna sie przegrancy zyciowi i nieudacznicy, ktorzy jedynie wrzeszczec na cala gebe potrafia .... A na spokojnie prostej rzeczy zrobic juz nie potrafia !!! Problemy maja ze zwyklym zrobieniem zakupow, wiec jak okreslic takich jak nie cioty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli nie jestem w stanie
udowodnić że coś jest zamiatane pod dywan to po prostu tego nie mówię i nie piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
Niech się GW samookreśli bo raz wyrażają sympatię dla KPP z II RP a raz jak ktoś ich oskarży, że popierają komuchów to posyłają do sądu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wtedy przed sądem
może przedstawić artykuły w których wyrazone zostało poparcie dla komuchów i człowiek oskarżony zostanie uniewinniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak się nazywa shatyn?
? fajnie można go więc będzie znaleźć i osobiście napluć mu w mordę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak się nazywa shatyn?
darek l, proszę proszę, nawet namiary na jego działalnośc gospodarczą bez trudu się znajduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
Coz Grzegorz uzywam jezyka z twojego poziomu zebys zrozumial. Problem w tym, ze wy z pisu mozecie obrazac a inni nie ??? Nie lubie PIS bo oni nic wartosciowego soba nie prezentuja !!! Gadac kazdy moze !!! A rzeczywistosc jest taka ze tam garna sie przegrancy zyciowi i nieudacznicy, ktorzy jedynie wrzeszczec na cala gebe potrafia .... A na spokojnie prostej rzeczy zrobic juz nie potrafia !!! Problemy maja ze zwyklym zrobieniem zakupow, wiec jak okreslic takich jak nie cioty ??? I ty dalej robisz z siebie błazna... Coz Grzegorz uzywam jezyka z twojego poziomu zebys zrozumial. Ciesz się, że jesteś po tej 2 stronie bo jakbyś mi powiedział to w twarz to nic by ci nie pomogło... Problem w tym, ze wy z pisu mozecie obrazac a inni nie ??? Ojej a kto mówił, że Po nie moze obrażać, jeśli to robisz to rób to przynajmniej na poziomie.. Gadac kazdy moze !!! A rzeczywistosc jest taka ze tam garna sie przegrancy zyciowi i nieudacznicy, ktorzy jedynie wrzeszczec na cala gebe potrafia .... A na spokojnie prostej rzeczy zrobic juz nie potrafia !!! Problemy maja ze zwyklym zrobieniem zakupow, wiec jak okreslic takich jak nie cioty ??? Jakieś dowody na to obserwacja socjologiczna, dane statystyczne.. Nie nie masz czyli to tylko wymysły twojej durnej pały... Siano zamiast mózgu... Dziw, że PO zatrudniło cię do pisania tych wypocin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko że on może dać
w morde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież shatyn jest rencistą
a wcześniej pracował jako szatniarz. często o tym się tutaj pisze. a więc jaka działalność gospodarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratyn daje dupy zulom za 3zł
i od razu działalnośc :O nawet paragonu nie daje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
Dobrze chłopaki, że jesteście odciążycie mnie bo jest tu jakiś ćwierć-mózg z Po co tylko wyzywa.. A wam to dobrze idzie, możecie go poczęstować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Observer .....
Dowody ... to obserwacja tej partii .... Wasz WODZ jak wybral sie na zakupy to zrobil z siebie pociotke .... Brakowalo mi w tym tylko tego ze sukienki nie zalozyl .... Straszna z niego ciapa .... takie cieple klusie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Observer .....
Grzegorz a powiedz mi czy calusa z PREZESEM chetnie wymienilbys ??? Tak go kochasz to pewnie soczystego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
Dowody ... to obserwacja tej partii .... Wasz WODZ jak wybral sie na zakupy to zrobil z siebie pociotke .... Brakowalo mi w tym tylko tego ze sukienki nie zalozyl .... Straszna z niego ciapa .... takie cieple klusie .... To nie są dowody, to jest twoje nic nie znaczące słowo a nie dowód... Wiesz ja o Tusku też mogę mówić różne rzeczy... Ziobro ma żonę i to całkiem niezłą.. A co do JArosława... Jest nieatrakcyjny i przez to pewnie ma niższą samoocenę i uważa, że żadna kobieta nie chciała by się z nim wiązać.. Ale czy to powód, żeby kogoś atakować.. Tusk też ma przykrą mordę, zabójcze oczy i co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dał ci shatyn paragonu???
to jest skandal!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dał ci shatyn paragonu???
powinienes się upomnieć. bo ma taki obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłem z psem na spacerze
pies skorzystał a paragonu nie dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Observer .....
Widzisz Tusk ma zabojcze oczy ale nie mowi ze innych zjada, nikogo tez nie straszy ..... A prezes ma wyglad jaki ma a jerzy sie i straszy .... Ja to jak widze i slysze GO to SMIECHEm parskam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
Grzegorz a powiedz mi czy calusa z PREZESEM chetnie wymienilbys ??? Tak go kochasz to pewnie soczystego .... Nie dzięki wolę Joanne Krupę... I znowu twoja głupota każdy kto w pis= homoseksualista co jest jakimś debilnym pomysłem ludzi z Po i tvn, który ty teraz powtarzasz... Ziobro ma żonę, pan Gosiewski miał żonę, pan Dorn ma zonę, map Brudziński ma O Kaczyńskim już pisałem wyżej... Nie wyjeżdżaj już z takimi tezami bo tylko się ośmieszasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to twój pies jest żulem?
ma to po tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
Ja mogę powiedzieć, każdy kto w po to były sbek i komuch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
Ja mogę powiedzieć, każdy kto w po to były sbek i komuch.. Oogolniasz .... Ja mogę powiedzieć, każdy kto w pis to pedal i ciota Ty mówiłeś i próbowałeś to ugruntować wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×