Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wygrywa PiS

Wygrana PiS - niezależne sondaże internetowe świadczą o realnej świadomości

Polecane posty

Gość Observer .....
Nic nie poradze, ze dla ciebie PO to SBeki ... Dla mnie PIS to cioty i pociotki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy sondaż
PiS - 47% PO - 29% SLD - 9% PSL - 5% POZOSTAŁE - 8%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musicie się z tym pogodzić że
Za platformą są: -pederaści -byli pzpr, ub, sb -dawny elektorat sld - lemingi z licencjatami -zwolennicy jaruzelskiego -zboczeńcy, babochłopy, wybryki natury -przestępcy pospolici i mafia -putin i merkler Za pis -kadra naukowa z uczelni -absolwenci uczelni technicznych -solidarność -zwolennicy wolności gospodarczej -patrioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Observer .....
A nie uwazasz ze pomyliles PARTIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musicie się z tym pogodzić że
Ja? Kaczyński w komitecie honorowego poparcia w Krakowie zebrał 400 naukowców z UJ i AGH a komorowski jakieś gwiazdy pudelka. Więc o czym tu mówimy?? Na miasteczku AGH nie było zwolenników peło, mówili że jak w składzie na 10os był 1 za peło to miał codziennie kocówe, zupełnie przeciwnie na KSW ( kup sobie wykształcenie) tam to wszyscy lewactwo, 100% lemingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
Ja bym dopisał do nas Obamę, Netenjahu Nie od dziś wiadomo, że PO to agentura Niemiec i Rosji a PiS Amerykańsko-Izraelska- mimo to wolę tą agenturę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
dopisz do PO tą co nie rozpoczęła strajkó w gdańskim MPK Henię Krzywonos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tych 400 naukowców
to w większości słuchacze Radia Maryja i czytelnicy Gazety Polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musicie się z tym pogodzić że
Dopisałem. Ona jest pod "wybryki natury"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
dopisz do po słabi uczniowie z liceów i techników, tacy luzacy i imprezowicz co mają totalna zjebkę na przyszłość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
do PO byli milicjanci, ormowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
do PiS prosty kler i część wyższego kleru reszta pokroju masona Dziwisza i innych do PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
I przy okazji zrobię reklamę Jeżeli masz w sobie resztę przyzwoitości kupuj Rzeczpospolitą i Uważam Rze.. W nowym numerze wywiad z JKM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musicie się z tym pogodzić że
A to fakt, im bliżej dużych pieniędzy tym bardziej kler za PO, a tam na samej gorze w kościele to sama peło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JKM to oszołom opowiadający
bajki. ośmiesza całą idee liberalizmu konserwatywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
większość telewizji, rozgłośni radiowych i gazet też niestety za Po ale są wyjątki jak częściowo superstacja czy właśnie rzepa i uważam rze No i Trwam, Radio Maryja plus Nasz Dziennik i Gazeta Polska ale to fanatyzm... no może bez polskiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym dyskutował.
myślę że konserwatyzm liberalny, oczywiście bez JKM, to najlepsze rozwiązanie dla Polski. tylko nikt nie jest tym zainteresowany do czego JKM się dokłada ze swoimi bajkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
ja bym osobiście tak jak on mówi zliberalizował dostęp do broni palnej, ale w naszym kraju skończyło by się to tragicznie raczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym dyskutował.
obawiam się że tragicznie. za dużo w Polskach nienawiści, zacietrzewienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym dyskutował.
był tutaj fajny topik o JKM ale jakos zniknał. tam dosyć wyraźnie wychodziły niekonsekwencje w tym co JKM opowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszekk
Nie ważne kto za kim jest i jakie jest poparcie. Platformiaki i tak wygrają, bo mają komisje wyborcze w kieszeni. Ci podmienią karty do głosowania i znowu będzie gitara. Karty powinny być podpisane a na karcie powinno składać się podpis, by można było potem zweryfikować czy się zgadza czy podrobili. Jak tego nie zmienią to każde wybory będą zależeć nie od wyborców, a od komisji wyborczej i jej widzimisia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
jest chyba dalej tylko zniknął przykryty innymi... trzeba przejrzeć wyszukiwarkę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym dyskutował.
z tego co wiem to w kazdej komisji ma być przedstawiciel PiS i ma czuwac, żebuy nie było przekretów. czyli nie taka gitara jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
Nie ważne kto za kim jest i jakie jest poparcie. Platformiaki i tak wygrają, bo mają komisje wyborcze w kieszeni. Ci podmienią karty do głosowania i znowu będzie gitara. Karty powinny być podpisane a na karcie powinno składać się podpis, by można było potem zweryfikować czy się zgadza czy podrobili. Jak tego nie zmienią to każde wybory będą zależeć nie od wyborców, a od komisji wyborczej i jej widzimisia. Na to jest sposób niezależni obserwatorzy OBWE spoza Polski oczywiście.. Tym chyba nie podpłacą... Chociaż to nierealne bo oni nie byliby wszędzie.. Komisja przy nich by się pilnowała a w innej częsci miasta leciały by wałki... Chyba cała nadzieja w tych wyśmiewanych pisowskich komisjach zaufania, które miałyby dyżurować w obwodach i okręgach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
Jakaś laska kiedyś tu pisała, że w poprzednich do parlamentu zbrechtał ją jakiś koleś znajomy kogoś z komisji, za to ze łudzi się że są demokratyczne... wyśmiał ją wprost i powiedział, że wałują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym dyskutował.
nikt normalny by czegoś takiego nie powiedział będąc w komisji. za to grozi więzienie. to baje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
był podpity to wiesz... i to nie był członek okręgowej komisji tylko jakiś jego znajomek choć może to fanaberie pijaczka... i pewnie tak.. poza tym przewał można zrobić na 3,4 % ale nie na 10%, 15%..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym dyskutował.
czyli znajomy znajomego w maglu powiedział Kowalskiej spod trójki a ta powiedział Malinowskiej spod dwudziestego pierwszego i ona mi to mówiła pod przysiegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kajdanowicz
pewnie na tej zasadzie ale wałków nie można wykluczyć skoro PO ma znajomych w prokuraturze i sądach.. to prościzna mieć ziomków i w komisjach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×