Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jennifer8787***

budowa domku -porady

Polecane posty

witajcie jestem w trakcie budowy domku i czekają mnie w związku z tym różne decyzje... mam pytanie odnośnie podłóg w waszych domkach .Zdecydowaliśmy się na ogrzewanie podłogowe (prócz tego kominek z płaszczem wodnym i pompa powietrza) więc w większości pomieszczeń będą płytki ale w garderobie ,siłowni ,pokoju dziecka i naszej sypialni chcemy jednak mieć wykładzinę bo uważamy że wykładzina jest bardziej przytulna i komfortowa w dotyku niż płytka a wiadomo latem ogrzewania podłogowego raczej nie będziemy używać czy robie bład? zastanwiamy się nad kupnem odkurzacza piorącego bądz będziemy wzywać ekipę do czyszenia wykładzin ,jakie wykładziny polecacie czy też raczej odradzacie?? druga sprawa ,nasza 4 letnia córka ma bardzo dużo zabawek ,więcej niż w niejednym przedszkolu ,myślę że jakby rozłożyć je w 40m2 salonie jedeno przy drugim cięzko było by to pomieścić więc zamiast segmentu,komodek w jej pokoju chcemy postawić szafę komadora co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Ci powiem bo jestem
miła i litościwa :) zamiast wykładzin wybierz drewno szafa przesuwna to super pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcvghbjn
cipo durna dobrze wysuszone drewno i perfekcyjnie ulozona nie skrzypi :D a tak ogolnie to jak zwykle marnie ci te prowo wyszlo i zabierz sie moze na poczatek od budowy baraku albo drewutni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co pytasz orady
skoro sama wiesz lepiej wykładzina to syf i kurz do ogrzewania podłogowego można kupić drewniane podłogi specjalnie dostosowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkontentka 23
wykladzina to syf ja mma podlogowe tylko w lazience i wc i tak jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslę że jak jest dobrego gatunku wykładzina to jest ok,a na drewnie syf będzie więcej widać niż na wykładzinie ,zresztą wykładzina w pokoju chociażby dziecka wydaje mi się praktyczniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkontentka 23
nie chdozi o to co widac, ale o to co w niej siedzi. odkurzacz bakterii i paskudztwa nie wicagnie, a ekipy nie bedziesz wolac za kazdym razem jak Twoja biedna corka z zamazana na czarno twarza wyleje rosołek albo cos w tym stylu. Odkurzacz pioracy? moi znajomi maja taki, uruchamianie go i cala zabawa jest tak meczaca, ze odkurzaja normalnym a ten super hiper za 7 tysiecy stoi nieuzywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkontentka 23
zrobisz jak chcesz, ja polecam taka opcję: podłogi drewniane (tylko dobre), a na to, jak chcesz, jakis lekki dywanik, ktory sciagasz i pierzesz w pralce. Dla dziecka ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za opinie ,nie mówie że już na 100% jestem zdecydowana na wykładziny ,mam jeszcze trchę czasu na zastanawianie się .Chętnie poczytalabym opinie innych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisssi
od ogrzewania podłogowego nogi Ci będą puchnąć zobaczysz hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkontentka 23
ciesze sie ze moglam pomoc ja np. nie lubie wykladzin bo sa dla mnie niepraktyczne, ale spotkalam sie z wieloma opiniami osob, ktore brzydza sie wykladzin, jak sa u kogos w domu i widzą wykladzine to mysla, co w niej siedzi itp itd.... co do ogrzewania podlogowego, ja slyszalam wiele niepochlebnych opini na temat jego dzialania. zalezy czy wodne czy na prad, ale ponoc wytwarzaja jakies fale, ze ludzie w takich pomieszczeniach zle sie czuja itp itd. Ja mam tylko w kiblu i lazience, bo tam to jest mega praktyczne - wszystko szybko schnie, lacznie z podloga. Poodbno w pokojach tak ogrzewanych kurz sie bardziej unosi i fruwa w powietrzu, ale nie wiem, czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja opinia: szafa komandor tak- zazwyczaj sa bardzo pojemne, dobrze zaprojektowane, wszystko sie miesci wykladzina??? a fuuuuj, mi sie kojarzy z takimi mieszkaniami w blokach :o syf kiła i mogiła, never ever nie zdecydowałabym sie na wykładzinę, tak samo jak na panele. dla mnie istnieje tylko parkiet, najlepiej z jakiegos egzotycznego drzewa ( ciemny palisander, albo merbau, klasyczny dąb) dobrze ułożony nigdy nie będzie skrzypiał :) a ogrzewanie.. podłogowe ( okazuje sie ze nie jest to wcale takie dobre rozwiązanie) no to tylko przedpokój, łazienki, ew kuchnia, czesc "robocza" bo jadalniana juz drewno, a w pozostałej czesci domu ogrzewanie scienne( nie kazdy sobie moze na to pozwolic, wiadomo musi byc sporo miejsca, nie mozna zastawic sciany meblem, nowoczesne i jeszcze drogie ( wg mnie najlepsze do salonu) sypialnie i reszta pokoi tradycyjne grzejniki zastanów sie dobrze nad ta wykładziną, mowie ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że fajnie przed budową domu (albo w trakcie urządzania) szukać sobie różnych inspiracji w przeróżnych katalogach budowlanych, projektach domów, gazetach dotyczących domów i mieszkań etc. Często możesz trafić na inspiracje, które będą dla Ciebie idealne i od których będziesz czerpać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×