Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
k4r0lc14

Wybielanie zębów - KRAKÓW

Polecane posty

Gość anka7863
ja tez robiłam wybielanie w salonie J'adore w Krakowie, korzystając z promocji za 599zł I powiem, że rezultaty bardzo mnie zadowalają... a jakiego przystojnego Pana stomatologa mają! :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka7863
ja tez robiłam wybielanie w salonie J'adore w Krakowie, korzystając z promocji za 599zł I powiem, że rezultaty bardzo mnie zadowalają... a jakiego przystojnego Pana stomatologa mają! :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia222
Najlepiej wprowadzić odpowiednia profilaktykę. Dlatego jesli szukacie dobrego stomatologa to w Krakowie jest rewelacyjna Klinka Dentist. Polecam ponieważ nie mozemy lekceważyc problemów z uzębieniem. A domowymi sposobami nie radze wybielać zebów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz zapisałam sie do Kliniki Dentist w Krakowie na ten zabieg. Wyleczyłam sobie wszystkie zęby, wiec teraz mogę sobie wybielić ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ważne jest to aby wykonać ten zabieg w profesjonalnej klinice stomatologicznej. To podstawa tego zeby zabieg sie udał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile dziewczyny potrzeba w ogole takich zabiegów ? Pytam bo sama mam na niego wlasnie wielką ochote, bo moje zeby raczej białe juz nie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w Dentist w Krakowie. I jestem bardzo zadowolona z efektów. W sumie nawet nie sądziłam ze beda one tak świetne i wreszcie bedę mogła się uśmiechac i nie bać sie tego że nagle ktoś zobaczy moje żółte zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabiegów jeden starczy. No i też jestem zdania, że najważniejsze, żeby się wybrać do profesjonalnej kliniki, ja byłam w Galerii Uśmiechu, świetne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest sie wybrać na taka wizyte kontrolna i o wszystkie tego typu rzeczy zapytac. Tak zawsze własnei jest najprościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda najlepiej dopytać dentystę, czy w ogóle się kwalifikujemy do wybielania, bo jednak, żeby się poddać temu zabiegowi trzeba mieć wszystkie zęby zdrowe. Ja najpierw wyleczyłam zęby, potem się umówiłam na wybielanie. I to prawda, że jeden zabieg starczy. Mnie zęby wybielała pani Ilona Stankowska, lampą beyond. Niecała godzina i zęby znacznie bielsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam wybielanie lampą beyond w klinice Luxdentica na Ruczaju. Efekt bardzo fajny, taki jakiego oczekiwałam. Do tego klinika sama w sobie - niesamowicie przyjemne miejsce, miła obsługa. Na pewno tam jeszcze wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością taki znajdziesz, ale jeśli mogę polecić dobry gabinet stomatologiczny, który zna się na wybielaniu i ma do tego najnowszy sprzęt to zdecydowanie w Olsztynie http://www.rojekdental.pl/leczenie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasenf
Zdecydowanie metodą Beyond - np. w stomatologii Cichoń. Ja miałam kiedyś białe zęby, ale potem mi pożółkły i po prostu wstydziłam się uśmiechać...teraz jest sto razy lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybielanie to wisienka na torcie, ja na swoją trochę czekałam, bo najpierw było leczenie ortodontyczne, wcześniej jeszcze leczenie zębów, aby były wszystkie zdrowe, a dopiero na koniec mogłam myśleć o estetyce - wybielaniu. Od roku chodzę do gabinetu Luxdentica i jestem ich kompleksową pacjentką (leczenie, ortodoncja, teraz wybielanie). Na pewno polecam, moim zdaniem jest to najbardziej profesjonalny gabinet w Krakowie. Metamorfozę mojego uśmiechu zawdzięczam Im w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w krakowie polecam wybielic zebasy na Mehoffera, gdzie znajduje sie prywatna przychodnia "Klinika krakowska". Wybielaniem zajmuje sie swietna lekarka, poza tym mają rozsądne ceny a nie jakieś kwoty z kosmosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mi się podoba określenie, że wybielenie to taka wisienka na torcie. Żeby cieszyć się pięknym uśmiechem trzeba o nie odpowiednio zadbać. Na pewno muszą one być zdrowe, żeby można było myśleć o zabiegach estetycznych. Ja jestem w trakcie leczenia w Galerii Uśmiechu i już na szczęście już prawie koniec więc mogę powoli umawiać się na wybielanie do pani Elżbiety Nowak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdże na wybielanie zębów do Vip Dental (http://www.vipdental.pl/) do Bielska-Białej. Mam zaufanier do tamtejszych stomatologów, bo jeździłam tam też do ortodonty, zupełnie inne ceny niż w Krk i tak juz zostało. dwie godziny to prawie tyle co kluczenie po Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luxdentica bardzo fajne miejsce :) Przyjazna atmosfera i fajni lekarze. To dużo daje, taki komfort podczas wizyty :) Wybielanie robiłem tam pod koniec 2014, byłem bardzo zadowolony, jako palacz i nałogowy kawiarz bardzo doceniam świetny efekt :) Tak że mogę polecić bez wahania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o tę klinikę Luxdentica to którego stomatologa byś polecił? Czy w przypadku wybielania ma to w ogóle znaczenie? Bardzo dobre opinie na znanylekarz.pl ma dr Willisowski. Do kogo Ty chodziłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja robiłam tutaj http://www.meddental.pl/ beyondem. Jak zobaczyłam swoje zęby po wybielaniu byłam zachwycona, od razu chętniej się uśmiecham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja chodziłam do Luxdentica również, leczyłam zęby i wybielałam u tej samej pani dr Joanny Ciągło, przemiła osoba i bardzo kompetentna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłam do tej Kliniki z polecenia mojej koleżanki i wiem ze to była jeden z lepszych decyzji odnośnie własnie tego miejsca. Bardzo profesjonalnie, w dobrej cenie i tak jak powinno sie leczyc zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie mi ile płacicie za wyleczenie zęba plus znieczulenie... Mam nadzieje ze nie pójde z torbami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba ciężko określić tak ogólnie bo wszystko zależy od tego jak mocno miałaś zniszczonego zęba. Ja porównywałem ceny jeszcze w dwóch miejscach i widełki były podobne. Ale pierwsze co mi sie rzuciło w oczy to różnica w komforcie no i to że w jednym miejscu mogłem skonsultować się z wszystkimi specjalistami bez krążenia po całym Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie dobrego stomatologa, to mogę polecić Luxdenticę. Jestem pacjentką tej kliniki od kilku miesięcy, wcześniej leczyłam zęby w Myślenicach, skąd pochodzę. Niestety moja była pani doktor przeciągała leczenie, cały czas okazywało się, że nowy malutki ubytek, przebarwienie, coś tam... Wizyty sporo mnie kosztowały. W Luxdentice okazało się, że różnych "zabiegów" wykonano sporo, tylko że niedokładnie - zdjęcie panoramiczne mnie przeraziło, 3 zęby leczone kanałowo nie uzupełenione do końca... Teraz w końcu wychodzę na przysłowiowe zero :) Tak więc jeśli ktoś szuka solidnego, DOKŁADNEGO stomatologa, to polecam Luxdenticę (tu namiar: http://luxdentica.pl) - konkretniej panią dr Leszcz - Maciejewską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie chodzę do kliniki do dr Żarowa, i w sumie nie mam problemów z dostaniem sie do niego. Jesli jesteś z Krakowa albo okolic to moze spróbuj sie do niego dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam dr Żarowa z klinki Dentist w Krakowie. Naprawde bardzo fajne miejsce i tu mozecie naprawde wyleczyć swoje zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×