Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakis tam

Samotnosc mnie przeraza!!!

Polecane posty

Gość jakis tam

Juz nie wiem jak mam zaczac normalnie zyc caly czas poznaje kogos kto ma tylko na celu wykorzystanie mnie i na tym koniec :) ja potrzebuje milosci i uczucia a nie kobiety ktora potem wraca do meza w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam
Ja sie nie biore :( one mnie same podchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam
Nawet w desperacji zaczolem pisac z taka jedna ktora podawala sie za kogos innego i ona tez mnie zalamala!! co sie dzieje na tym swiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam
Zaczyna sie od kolezenstwa a potem cos peka i sie wylewam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam
to w takim razie juz nie moge poznawac kobiet. Mam ochote sie zamknac na zawsze w domu i juz nie wychodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam
Ja sie boje samotnosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam
Juz nie chce tylko maze o tym zeby moc wstac rano i zobaczyc jak osoba ktora kocham spi smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam
caly czas tak sobie mowie! Ja nie wiem dlaczego tak jest ale to mi rojnuje zycie ze jestem taki ulegly, a dwa jestem jeszcze mlody i niezalezny wiec moze i dla tego mam tak przekichane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam
mam lat 33 a czuje sie jak bym mial z 40 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam
Niepotrafie juz normalnie myslec dlamnie juz taki pryzmat zostanie ze kobiety w ktorych sie zakochuje sa juz zajete. to jest moje chore uleganie milym paniom ktorym nie umiem odmowic bo zawsze jest tak ze one sa nieszczesliwe w zwiazku i niechca tak zyc jednak z czasem jest inaczej i zostaja przy tym co maja. O co chodzi???? skoro jest cos nie tak to po co wracaja albo nie moga tego zakonczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam
zawsze jestem ofiara czyjegos pozadania mam anielska urode i stoickie podejscie do sytuacji nawet tych krytycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakis tam
miska Ty jestes jeszcze mlodziutka wszystko przed Toba glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam
Dzieki zosia jest mi ciezko, ale postaram sie :( masakra nawet w to nie wierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam
aleie pocieszasz zosia brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę prawdę. Dlatego w jakichkolwiek wyborach nie należy się spieszyć, by nie zrobić niczego pochopnie i potem nie cierpieć. Trzeba być rozsądnym i nie spieszyć się. Życie jest jedno i nie powinno się go marnować. Jeśli raz, dwa razy popełniłeś błąd , to następnym razem trzeba się opamiętać, aby go nie powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam
Ja wiem ze latwo sie pisze ale nie jest latwo zapomniec i zyc dalej z mysla jaka mam. Bardzo dobrze odbieram Twoj przekaz i szkoda ze nie mozemy isc na kawe i porozmawiac o tym normalnie :( nawet nie wiesz jak by mi to pomoglo. Chcial bym miec takiego przyjaciela ktory mi doradzi, wyslucha i opierdzieli czasem jak cos nie tak zrobie :( szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×