Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość dusigrosz-ka
a ja tak mysle ciagle o tym oszczedzaniu i wydaje mi sie ze nawet jak odlozylam przez te kilka miechow te 1500 zl to ze nie ejst to specjalnie duzo, ale z drugiej styrony- jak by na to nie patzrec to przeciez 1 pensja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, że zapytam,ale czy wy oprócz tych 1400zł macie jakieś premie, bonusy, prowizje? Bo ja zarabiam 1500zł i mam dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la-lyla Ja planuję zrobić tak zwane "zestawy" z moich ciuchów. Takie zestawy sprzedają się rewelacyjnie na allegro.Muszę tylko porobić fajne zestawy po 10 sztuk w każdym , fajnie je zaprezentować i zobaczymy wtedy... Zobaczcie, tak to się robi właśnie...pełen profesjoanlizm... http://allegro.pl/szybkowar-fagor-combi-xpress-zestaw-4-6-indukcja-i2066904211.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestawy tak, ale zobacz sobie po ile sztuk czasem wrzucają tak 40-100sztuk i to schodzi za 200-1000zł co nie wychodzi nawet 10zł za sztukę. Jako stara wyjadaczka powiem Ci, że sie to nie opłaca. Wystawia się tak gdy masz kilka super ciuchów ale większość szajsu, który Ci zalega w szafie. Co do ciuchów z ciucholandów-trzeba mieć znajomości niestety np.w Krakowie. Moja kumpela pracuje w jednym z takich ciuchów i otwierają tam o 10.00. W dniu dostawy przed sklepem stoją "sępy" juz od 7 rano. A w środku wyrywają sobie ciuchy z rąk :) Byłam raz przypadkiem i nigdy więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pali a musi oszczedzac
witam towarzystwo:) u mnie od rana pracowicie musialam ogarnac szafe z ciuchami i szafki z ksiazkami, papierami itp okazalo sie ze mam mnostwo papieru do rozpalania, mnostwo czystych kartek a co bylo nie potrzebne i nie nadajace sie do palenia to wyrzucilam (cala duza reklamowka) takze miejsce sie zrobilo az milo. przy gotowaniu moj piesek pobil wszystkie swoje pomysly,poszlam do pokoju odebrac telefon a skurczybyk buchnal mi surowego kotleta z blatu, ale mial mine jak zaczelam sie z niego smiac,zglupial totalnie bo oczekiwal opieprzu. ktos pisal o piecu kaflowym-da sie szybko nagrzac ale jak sie pali regularnie i wali sie mnostwo wegla naraz a nie po szufelce na godzine.co do rozwalenia pieca i kosztow-mozna to zrobic samemu, tylko mnostwo gruzu jest do wyniesienia,ja biegalam z worami ala mikolaj na plecach z drugiego pietra,ruszta poszly na zlom:Pdziure zakleic i gitara. ktos tez pisal o parowarze-ja sie go cholera boje (a mialam mozliwosc dostania za darmo) po tym jak uslyszalam historie ze babe zabilo,po prostu nie dala ujscia parze wiec garnek wysadzilo i jakos ja zabilo(moze stala obok). co do finansow- wyrzucalam torebki ktorych juz nie uzywam i znalazlam 20zl:D kupilam za to wegiel ale reszta do skarbonki. nadal mam 40zl do piatku i dziwna obawe ze to sie rozejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la-lyla hmm a więc mówisz że to nie ma sensu? To może faktycznie zamiast bawić się w zestawy to pomyśle żeby sprzedawany ciuch był właśnie w ten sposób prezentowany co na podanym wczesniej linku..? Może w tym tkwi cały sekret udanego handlowania w sieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pali a musi oszczędzać Nowoczesne szybkowary same odprowadzają parę więc nie ma rpawa nic wybuchnąć.A o tym przypadku nic nie słyszałam. Zresztą moja babcia na szybkwarze gotowała kupę lat i mówi że naprawde nie ma się czego bać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pali a musi oszczedzac
no ta babka to znajoma mojej siostry historia nie byla jakos rozglosniona, szybkowar miala nowy, po prostu miala ten odplyw pary zakrecony(bo byl regulowany) widocznie przy myciu jej sie zakrecilo i nie zwrocila uwagi.moja siostra ostatnio kupila taki sam i jak gotowala to ja sie nie zblizalam nawet do kuchni:Pale ja jestem cykor:D ehh jeszcze tylko godzina wolnego i przyjdzie moj punk na korki, bede sie miala na kim powyzywac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pali a musi, O tak też nieraz mam uśmiech od ucha do ucha jak znajdę w nienoszonej torebce albo w kieszeniach kurtek jakieś zaskórniaki:-) Jakież kiedyś było moje zdziwienie kiedy to znalazłam w torebce 150 zł które leżało sobie w kopercie po wypłacie jak gdyby nigdy nic:-) Leżało tak sobie bo wtedy musiałam byc przekonana że wydałam juz wszytsko z koperty i nawet już do niej nie zaglądałam. Ale przezyłam wtedy szok:-) la-lyla ja dostaje zawsze premie świateczne, a czasami też dostane premie jak jest jakiś lepszy miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pali a musi oszczedzac
no milo znalezc jakis grosz a wszystko dzieki temu ze pieniadze wrzuca sie wszedzie,ja notorycznie wrzucalam do kosmetyczki 10groszowki z wegla czy fajek i uzbieralo sie 10zl-a ja tyle czasu sie dziwilam dlaczego ta kosmetyczka zrobila sie taka ciezka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej napaliłam się...dziś jadę do papierniczego po jakiś fajny papier do prezencji moich ciuchów, ozdobny wieszaczek i do dzieła!!Więcej nie trzeba bo w domu gazety z modą, misiaczki(może jakiś z dzieciństwa pozostał w piwnicy hehe), broszki, korale jakieś mam..:-)Do boju!! La-lyla bój sie bo nadchodzi konkurencja heheh:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo właśnie się zastanawiam, czemu pracodawcom nie dadzą 1200-1500zł i każą im opłacić mieszkanie, jedzenie, przyjemności i opłaty. To jest chore! Ja jak szukałam pracy to się załamywałam bo proponowali mi 1200zł, a mam 6 lat doświadczenia, 2 języki, 2xstudia (1 w trakcie) i inne umiejętności!! Kiedyś proponowali więcej a teraz?! To jest nienormalne!! Za granicą w pracy nigdy nie byłam-rodzice mi nie pozwolili. A jak już byłam dorosła to pracowałam za barem i zarabiałam podobnie co ludzie za granicą! Ehh, mam dziś dzień narzekactwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczędna-> tylko pochwal się swoim dziełem :) Eee, tam konkurencja. Każda kobieta ma inny gust i rozmiar :) Wrzuć na kafe linki do aukcji to oglądalność Ci wzrośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_669
Oszczędna Kobitka To był artykuł o dziewczynach, które skończyły dobre studia, znalazły super pracę, a potem przyszedł kryzys i zaczęła się bida - pracę straciły i zostały z kredytami na mieszkania i drogimi przyzwyczajeniami. ;) No i faktycznie było tam sporo porad, jak nie rezygnować z pewnych spraw, ale jednocześnie przyoszczedzić. Ja sobie faktycznie znalazłam tę dziewczynę z lashes11.blogspot.com i płace stówkę zamiast trzech, a poza tym praktycznie zrezygnowałam z kosmetyczki, to znaczy lubiłam od czasu do czasu iść na mikrodermabrazję - ale trochę o tym poczytałam, i okazuje się, że wszystkie składniki można kupić na allegro i robić to samemu w domu... a paznokci w ogóle nie robię, tipsy mi się po prostu nie podobają. Tak to jest w życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male miasto
Witam ciężki dzień dziś - 17 pisałem już że pracuje na powietrzu ? ale płaca też godna :) wróciłem do domu od razu trzeba było lecieć do lekarza by mamie receptę wypisał a potem do apteki od razu tak to jest bez samochodu wszędzie trzeba piechotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLOKADA SCHODOW
małe miasto-zamiatasz ulice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male miasto
daje ludziom to czego nie chcą i jeszcze każę im za to płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaduj zgadulla
parkingowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaduj zgadulla
małe miasto jak sobie radzisz w ttakie mrozy? zawsze podziwiałam takie osoby które wytrzymują w takich warunkach. Mój tata tak pracował wiele lat i naprawdę go podziwiam za to ogromne poświęcenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male miasto
nie wiem jak sobie radzę jakbym się nie ubrał i tak będzie mi z czasem zimno wytrzymuje bo mam inne wyjście ? zarobki w porządku proporcjonalne do warunków pracy więc tylko pracować i wytrzymywać tak tak parkingowy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna Młoda Miły to będzie, oj tak, tak!wkońcu dziś wypłata juhuuu:-) , ale o cieplutkim to mogę jedynie pomarzyć -18 stopni na termomatrze brrr:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
dziewczyny , z tymi ciuchami na allegro to fajna sprawa!!! tylko mi np nie udaje się sprzedawać ale wymieniam się !!!! mój TZ ciągle się dziwi skąd nowy ciuch a wyminka:) wolałabym coś sprzedawać ale jak się nie zawsze da to choc ta wymiana dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Monia, a gdzie Ty znalazłas tę kosmetyczkę ? ja szukam kogos kto by mi paznokcie doprowadził do ładu. Długo obgryzałam i kazdy jest inny :blee może ktos by je ładnie wyprowadził,pomalowal, zebym sie nie wstydziła w sklepie płacić :) no a na tego linka z ciuszkami czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
oszczędna kobieta jak tam Twoja 20 złotówka???masz ją jeszcze ??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa - zuzka
witajcie dziewczyny u mnie same wydatki dzis dentysta :) czuje ze stowka bedzie uciekac z portfela az bedzie sie kurzylo.....ale zdrowie najwazniejsze a ja mam strasznie slabe zeby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerf 20 zł wpadło do skarbony:-) Co prawda miałam wczoraj jechać po ten papier i ozdobny wieszak żeby na allegro zmieść konkurencję hihi :-P ale odpuściłam bo mi nie odpaliła moja bryka:-) Ale to dobrze,ze mam takiego grata bo dzieki temu skarbonka coraz cięższa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×