Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rweqetetw

seks z Murzynami - dlaczego faceci nie mogą tego znieść?

Polecane posty

Gość rweqetetw

Gdyby przeciętny facet miał okazję seksu z napaloną, ładną czekoladką - Murzynką lub Mulatką to nie zawahałby się nawet sekundy. Ale gdy z Murzynem prześpi się kobieta, to już dziwka. Dlaczego? Odpowiem Wam dlaczego: białych mężczyzn boli, że laska poznała wielką, czarną pytę, bo każdy wie, że czarnoskórzy mają wielkie zaganiacze. Najeżdżania na laski co się przespały z czarnymi to zwykłe kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wie Lebny 1.2
Problem w tym, że polskie kochanki czarnych ogierow czesto nas obrazaja. Zaczynaja slownie gardzic Polakami. Pluja, a my nie zamierzamy udawac, ze deszcz pada. Polscy ojcowie takich szmat musza byc dumni ze swoich coreczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simal
Ja tez nie jestem masochista. Prawdopodobnie mam mniejszego ptaka niz murzyn z ktorym spala dziewczyna z ktora sie spotykam. A jesli ona m atakie wymagania nadal to ja jej tego dac nie moge. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IPOTO i po to
bo żaden nie chce laski po murzynie....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ktos pomysł ?
"bo żaden nie chce laski po murzynie...." dlatego aby was spławic mowimy ze sie bzykalysmy z murzynami i 15-20 facetami a jak chcemy wasw zatrzymac to mówimy prawde :P wiec nie bedziecie wiedziec nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IPOTO i po to
zalezy kto sie z kim zadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieśniakdoskonały
to proste jest wielu facetów ma marzenie żeby kobiecie zrobić dp a z takim murzynem to nigdy nic nie wiadomo, jeszcze wsadzi nie tam gdzie trzeba :[ a po takim ogromnym penie to będzie faceta boleć przez ruski rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjkjkjkjjkj
Polki tez maja jakiś problem jak pojawiaja sie informacje o zwiazkach Polaków np z Ukrainkami. Mysle ze to tego samego rodzaju problem jaki maja Polacy słyszac o zwiazkach Polek z murzynami.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo
Dnia 19.08.2011 o 16:56, Gość jjjjjkjkjkjjkj napisał:

Polki tez maja jakiś problem jak pojawiaja sie informacje o zwiazkach Polaków np z Ukrainkami. Mysle ze to tego samego rodzaju problem jaki maja Polacy słyszac o zwiazkach Polek z murzynami.;)

No błagam, Ukrainki są często ładne, a Murzyni wyglądają jak małpy w zoo, równie dobrze można się dymać z psem czy z kozą. Mnie jakoś do czarnych lasek w ogólnie nie ciągnie, są brzydkie. A kobieta, która spała z Murzynem to dla mnie jest skreślona, brzydziłbym się tknąć taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A co tylko ta PYTA się w życiu liczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Olo napisał:

No błagam, Ukrainki są często ładne, a Murzyni wyglądają jak małpy w zoo, równie dobrze można się dymać z psem czy z kozą. Mnie jakoś do czarnych lasek w ogólnie nie ciągnie, są brzydkie. A kobieta, która spała z Murzynem to dla mnie jest skreślona, brzydziłbym się tknąć taką.

Są ładne, mnie by nie przeszkadzało gdyby mój facet był po związku z Ukrainką, ale i nie przeszkadzałoby mi gdyby był z czarnoskórą, dla mnie wygląd byłych mojego faceta nie ma znaczenia, nie muszą mi się podobać. Generalnie, dla mnie Polacy mogą się seksic z kim chcą, gdzie chcą i jak chcą, dziwne, że kogoś to  obchodzi, jakim prawem? Mam tu na myśli  żale do obcych ludzi o to z kim sypiają, to jakiś absurd, pora wyciągnąć łapy z cudzych gaci, niech już w związkach ludzie się tłumaczą jak chcą (ja bym się nie tłumaczyła), ale od obcych to serio należy się od...lić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam stulejarskie wyrzygi na babki, które były z Murzynami. Wiadomo, że chodzi o zazdrość o pały. I te wszystkie zarzekania, że taka kobieta dla mnie nie istnieje, takiej bym nie tknął. Jasne😏 Jakby dziewczyna która się idealnie podoba i pasuje pod każdym względem, chciała takiego "rzygacza", a mialaby na koncie czarnego, to i tak biadolący trefniś na kolanach by przyszedł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Uwielbiam stulejarskie wyrzygi na babki, które były z Murzynami. Wiadomo, że chodzi o zazdrość o pały. I te wszystkie zarzekania, że taka kobieta dla mnie nie istnieje, takiej bym nie tknął. Jasne😏 Jakby dziewczyna która się idealnie podoba i pasuje pod każdym względem, chciała takiego "rzygacza", a mialaby na koncie czarnego, to i tak biadolący trefniś na kolanach by przyszedł. 

Jak wychowasz dzieci, skoro taką jesteś wulgarna.🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jak wychowasz dzieci, skoro taką jesteś wulgarna.🤮

Będą wulgarne jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cep
Dnia 18.08.2011 o 10:27, Gość rweqetetw napisał:

Gdyby przeciętny facet miał okazję seksu z napaloną, ładną czekoladką - Murzynką lub Mulatką to nie zawahałby się nawet sekundy. Ale gdy z Murzynem prześpi się kobieta, to już .... Dlaczego? Odpowiem Wam dlaczego: białych mężczyzn boli, że laska poznała wielką, czarną pytę, bo każdy wie, że czarnoskórzy mają wielkie zaganiacze. Najeżdżania na laski co się przespały z czarnymi to zwykłe kompleksy.

Nikt nie chce po brudasach wkładać, szczególnie że szansa że to ma syfy jest z 90%, pozatym czym większa pała tym niższe IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimo
Dnia 19.08.2011 o 09:47, Gość ma ktos pomysł ? napisał:

"bo żaden nie chce laski po murzynie...." dlatego aby was spławic mowimy ze sie bzykalysmy z murzynami i 15-20 facetami a jak chcemy wasw zatrzymac to mówimy prawde :P wiec nie bedziecie wiedziec nigdy :)

prawda jest że bzykałyście się z ponad 100 facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość cep napisał:

Nikt nie chce po brudasach wkładać, szczególnie że szansa że to ma syfy jest z 90%, pozatym czym większa pała tym niższe IQ

Taka zależność? Niekoniecznie😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravda
28 minut temu, Gość jimo napisał:

prawda jest że bzykałyście się z ponad 100 facetami

 

51 minut temu, Onkosfera napisał:

Uwielbiam stulejarskie wyrzygi na babki, które były z Murzynami. Wiadomo, że chodzi o zazdrość o pały. I te wszystkie zarzekania, że taka kobieta dla mnie nie istnieje, takiej bym nie tknął. Jasne😏 Jakby dziewczyna która się idealnie podoba i pasuje pod każdym względem, chciała takiego "rzygacza", a mialaby na koncie czarnego, to i tak biadolący trefniś na kolanach by przyszedł. 

 

Tylko czemu się tak bulwersujesz moja droga?  Egzotyczne przygody masz na koncie czy co? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gość Pravda napisał:

 

 

Tylko czemu się tak bulwersujesz moja droga?  Egzotyczne przygody masz na koncie czy co? 😄

A dlaczego mialabym mieć na koncie egzotyczne przygody? Gdzie to jest powiedziane? Bo krytykuję chamstwo osób, które innym zaglądają do tyłka? Innym...😎 Ha, oczywiście nie innym mężczyznom, tylko KOBIETOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravda
3 minuty temu, Onkosfera napisał:

A dlaczego mialabym mieć na koncie egzotyczne przygody? Gdzie to jest powiedziane? Bo krytykuję chamstwo osób, które innym zaglądają do tyłka? Innym...😎 Ha, oczywiście nie innym mężczyznom, tylko KOBIETOM

Bo po to kobiety mają tyłki,  żeby im tam zaglądać.  Męskie nie bo są brzydkie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Onkosfera napisał:

A dlaczego mialabym mieć na koncie egzotyczne przygody? Gdzie to jest powiedziane? Bo krytykuję chamstwo osób, które innym zaglądają do tyłka? Innym...😎 Ha, oczywiście nie innym mężczyznom, tylko KOBIETOM

onko przecież juz każdy tutaj wie że jesteś skończoną ...ką, po co Ty się dalej tak udzielasz, łacha z Ciebie wszyscy drą a ?Ty jesteś tak tępa, że zamiast milczeć to dalej się udzielasz w każdym temacie. Swoja drogą to mi żal takich osób 24 h na kafe, zero życia prywatnego

pewnie jedziesz na zasiłku bo intelektualnie nawet do pracy przy sprzątanku kibli się nie nadajesz

a teraz ładnie odpowiedz jak to zawsze robisz bo przeciez jesteś dzieckiem które musi miec ostatnie zdanie 

wiem że boli ... ma boleć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Pravda napisał:

Bo po to kobiety mają tyłki,  żeby im tam zaglądać.  Męskie nie bo są brzydkie.  

No tak, to jest racjonalny argument...😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

onko przecież juz każdy tutaj wie że jesteś skończoną ...ką, po co Ty się dalej tak udzielasz, łacha z Ciebie wszyscy drą a ?Ty jesteś tak tępa, że zamiast milczeć to dalej się udzielasz w każdym temacie. Swoja drogą to mi żal takich osób 24 h na kafe, zero życia prywatnego

pewnie jedziesz na zasiłku bo intelektualnie nawet do pracy przy sprzątanku kibli się nie nadajesz

a teraz ładnie odpowiedz jak to zawsze robisz bo przeciez jesteś dzieckiem które musi miec ostatnie zdanie 

wiem że boli ... ma boleć:D

Wykropkowalo... to co tam było za słowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravda
10 minut temu, Gość gość napisał:

onko przecież juz każdy tutaj wie że jesteś skończoną ...ką, po co Ty się dalej tak udzielasz, łacha z Ciebie wszyscy drą a ?Ty jesteś tak tępa, że zamiast milczeć to dalej się udzielasz w każdym temacie. Swoja drogą to mi żal takich osób 24 h na kafe, zero życia prywatnego

pewnie jedziesz na zasiłku bo intelektualnie nawet do pracy przy sprzątanku kibli się nie nadajesz

a teraz ładnie odpowiedz jak to zawsze robisz bo przeciez jesteś dzieckiem które musi miec ostatnie zdanie 

wiem że boli ... ma boleć:D

Nie masz już o co się czepiać trolu?  Forum jest od tego by pisać co się chce.  Niech Onka sobie pisze,  ma do tego prawo nie mniejsze niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×