Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mglista noc

1000kalorii, zapraszam chętnych

Polecane posty

Gość mglista noc

witam zapraszam wszystkich chętnych do tej diety:) byłam już miesiąc na niej pół roku temu i schudłam 4.5kg nic nie przybyło od tej pory jednak przydałby się jeszcze pare kg ale jakoś nie było motywacji. startuję od dziś. znowu:) za chwilę sobie stopke zrobie i już wszystko gotowe. jest jakiś wątek o diecie 1000 ale jakoś mi nie podpasował wię zakładam nowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja za kilka dni sie przyłącze:) o ile wolno czy zamierzasz pisac tutaj swoje dzienne menu i podsumowanie kalorii? i planujesz gotowac jakieś obiady czy raczej "na zimno"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena12121
czesc :) a w jakim czasie spadlo ci 4,5 kg na tej diecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie:) schudłam w miesiąc:)) oczywiście mogę pisać co zjadłam:) uważam że powinno sie jeść to na co ma się ochotę tylko do 1000:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś zjadłam bardzo bardzo dużo surówki z pora z jogurtem:) pół kotleta 3nektarynki i parę winogron:) czyli 958kalorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena12121
mglista noc jaaaa z toba zaczne odchudzanie tylko nie umiem tak dobrze liczyc kalorii zbey bylo 1000 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 30
Cześć dziewczyny a jak liczyć kalorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 30
Mogę zacząć od dzisiaj? :) start 19.08.11r. wzrost170 początek-75kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 30
właśnie szukam planu znalazłam na stronie visualsoft.pl program do pobrania (Dietetyk1000kcal) ale zainstalować nie moge:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 30
Dziękuję, jeszcze śniadania nie jadłam dzisiaj i szukam czegoś odpowiedniego żeby dobrze zacząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 30
Dziewczyny życzę wam i sobie wytrwałości i pozbycia się kilogramów:) No to zaczynamy: śniadanie -kawa 2 pomidory kromka ciemnego pieczywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 30
strasznie się wkeciłam, mam pytanie czy trzeba jeść 5 posiłków dziennie? np śniadanie II śniadanie obiad podwieczorek i kolacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 30
rozumiem, czyli 5 posiłków o stałej porze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 posiłków
max co 3 godziny i o stałej porze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena12121
ja tez zaczynam 17 2 cm i 72 kg ;/ sie upaslam :D a na sniadanko wątrobka z cebulka duszona tylko na wodzie :) chcialam bym wazyc z 60kg :) czyli jest troche do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 30
Ja też marzę o 60 kg teraz mam 75 i postanowiłam się zabrać za siebie bo robi mi się ciężko samej ze sobą, mam także w planach ćwiczyć codziennie ale wiecie jak to jest do pracy wstaje o 6.00 wracam to już siły i chęci nie mam. Motywuje mnie jednak to, że będzie jeszcze gorzej ze mną jeśli teraz nic nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jak miło was wszystkie tu widzieć:) nie trzeba dokładnie do 1000 liczyć jak ktoś zje 1200też nic się nie stanie:) też kożystam z tej strony podanej tu do liczenia:) dziś za mną kanapka z pomidorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o ile osob dochodzi padło pytanie dlaczego za kilka dni? bo najpierw musze kopenhaską dokończyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimkaaa
Hej wszystkim. :) Postanowiłam do Was dołączyc od jutra ;) Zrezygnuje dzis takze z kolacji,bo dzis juz i tak za duzo zjadlam. Trzymam kciuki za Was wszystkie ;) Napisze jutro jak mi poszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena12121
ja tez mam 20 lat :) moze mi ktos mniej wiecej powiedziec ile zjadlam kalorii ;p rano watrobka z cebulka na wodzie pozniej zupa ogorkowa pozniej banan i fasolka szparagowa bez bulki tartej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olena-to zależy jakie ilości tego wszystkiego zjadłaś:P Kasia- jeju jakie 2 radykalne diety wybrałas kopenhaska i 1000-ale mam nadzieję że dasz radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena12121
no wiadomo male ilosci;) mysle ze chyba 1000 takie jedzenie w sumie nie przekroczylo a teraz rowerek 40 min :) padam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzę korzystać ze strony www.ilewazy.pl :) też jestem na 1000 kcal tylko na innym topiku :) wcześniej liczyłam na podstawie tabel kalorii, ale ta stronka wydaje mi się lepsza i jest duży ułatwieniem przynajmniej dla mnie :) powodzenia w diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×