Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mglista noc

1000kalorii, zapraszam chętnych

Polecane posty

Gość olena12121
dzieki wielkie na pewno skorzystam ;) mysle ze wprawie sie w liczenie kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że tak :) ja już od wielu lat interesuję się ogólnie dietetyką, więc niektóre wartości kaloryczne mam już w głowie :) myślę, że po pewnym czasie większość osób na tej diecie ma w głowie taki swój kalkulator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) witam panie dziś:)) dzięki Ania :) ale ja też już znam na pamięć większość wartości kalorycznych:P mam nadzieję żę u was dieta z planem idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena12121
:) jak narazie jest spoko jeem 5 posilkow dziennie 2 h odstepu i te kalorie staram sie wykorzystywac na zdrowe jedzenie :) a do tego duzo wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coolcasual
hej, ja sie bardzo cvhętnie dołacze potrzebuje zgubic 4 kg ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie:) pięknie 5 posiłków w jednakowym czasie żwietnie:) ja jak na razie 1 jabłko trochę brokuła, i na obiadek kurczaczek kawałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena12121
i jak tam leci ? co dzis zjadlas ;D ja 2 chelbki waza z makrela wedzona 2 marchewki zupa platki fitness z mlekiem i jogurt plus maliny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olena- Ty jesz za mało jesz mniej niż 1000:(( u mnie spoko na obiad kurczaczek i troszkę ryżu kolacja kanapka i jabłko i koniec:) Cwiczysz coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena12121
zalezy czy mam czas wcozraj rower dzis spacer a od jutra zaczynam cwiczyc zeby szybciej zlecialy kg :) ale bede robic same brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze że ćwiczysz:) tylko troszkę więcej jedz bo przesadzisz:P hehe . jutro trochę więcej napisze bo nie mam czasu dziś miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena12121
spokojnie :) to zalezy od dnia ile zjem :) dzis akurat tak wyszlo :) jutro zjem wiecej :) ale musze te brzuszki robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena12121
ja na rower to wieczorkiem :) dzis zjadlam plastki fitnes z mlekiem i 2 jablka na obiad planuje udko gotowane i buraczki z chrzanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sjuż niestety wróciłam...dziś zjedzona kanapka z pomidorem i 2nektarynki zastanawiam się co dalej. ja to mam trochę głupie cele do odchudzania bo odziwo czuje sie ok w tej wadze pewnie zostane skrytykowana że za dużo itp waże ale mi wystarczy 60kg. ogólnie to zależy mi żeby odrobinę biust spadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA 30
cZEść Dziewczyny:) po weekendzie u mnie OK trzymam się 1000kcal i jestem z siebie dumna słuchajcie, nie wiedziałam że aż tak dobrze będe się czuła:) lepsze samopoczucie i ogólnie mniej senna jestem. Pewnie wcześniej pakowałam w siebie puste kalorie, które tylko mnie zmulały. Mam zamiar biegac:) a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena12121
a ja mam @ i nie za dobrze sie czuje i mam okropna chec na slodycze ale nie moge ;/ dzis sobie zjadlam platki z mlekiem 2 chlebki waza z makrela wedzona a na obiad goracy kubek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mglista noc
nik mi nie działa:((witam:) ja też sobie na diecie uświadamiam że pizza czy inne takie to okropność dla orgaizmu ;(. dziś spokojnie dieta mi idzie na razie 550 kalorii pozwole sobie na jednego loda algidy bo ma tylko90kalorii:) poza tym nie wiem czy słyszałyście ale organizm dużo więcej spala kalorii jak jemy zimne niż ciepłe ponieważ trzeba ogrzać np. lody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA 30
Olena ja kiedyś dawno temu znalazłam super filmik z ćwiczeniami właśnie na brzuch wykonujesz w różnych pozycjach więc trening jest dużo lepszy niż jednostajne robienie brzuszków POLECAM:) http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY PS : Film może wydawać się śmieszny ale jest bardzo dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie odchudzające się :) Dołączam się. Ja chcę zrzucić 8 kg :d Mam 162 cm wzrostu, 63 kg, a mój cel to 55 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś tak się zastanowiłam nad sobą i chyba też 8 kg chce stracić... dziś zjadłam już dużo i będę się powstrzymywać op więcej ale miałam dużo ruchu już:) mieszkam na wsi i trochę ruchu mam:P gorzej jak będę w wawie w roku studenckim... zjadłam już 350g śliwek , kanapkę z ciemnym chlebem i pomidorem i 2 cukierki ptasiego mleczka czyli 650 kalorii... a jak mija wam dzień??:) Moniż- świetnie że zaczynasz od dziś a nie jak niektóre panie od jutra:) ile masz lat:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 18 lat tak jak w nicku :D Ja zjadłam zupę pomidorową ze słoika, było napisane, że to 300 kcal ;O Co ja mam jeść w ogóle ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się nawet teraz z wfu, który będzie w szkole,bo zawsze jeszcze więcej ruchu będę miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś sorrcia nie doczytałam niku:P wf w sql to bardzo dobra sprawa właśnie młodzież nie zdaje sobie sprawy jak bardzo potrzebny jest ruch w w dobie elektroniki:) tylko niestety wydaje mi się że nie we wszystkich placówkach zajęcia są ciekawe i urozmaicone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie to że przekroczysz granice 1000 to nic ważne żębyś nie jadła mniej żeby chudnąć zdrowo w miarę czyki ok 1kg tygodniwo:) jeśli troszkę więcej byś chciała dołuż ruch:)) a co do jedzenia to staraj się ograniczać słodycze:) obiady jedz normalne tylko połowe mniejsze porcje:) napewno uda Ci się osiągną cel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w szkole, bo chodzę do takiej, że jakby wszystkie dziewczyny wziąć do klas gdzie będą same dziewczyny to ze 2,5 klasy by nas było. Mam zawsze wf na 7.10, bo szkole tak pasuje no i jedyna to jest wada. Zawsze babka nam da wycisk :D No i milej mi się będzie chodziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się kiedyś odchudzałam tak, że chudłam 1 kg na tydzień, czyli w sumie w 2 miesiące schudłam 8 kg no i przestałam się odchudzać, bo 62 mi wystarczyło już. Waga stała w miejscu przez 2 lata mniej więcej, no i później jakoś tak samo mi przybywało i chudło :D No a teraz mi nie wystarcza te 63, bo za 2 lata studniówka i trzeba jakoś wyglądać i chcę już szybciej ładnie wyglądać :D Za 2 lata studniówka, bo jestem w technikum, a ono ma 4 lata przecież :D Gdybym była w liceum to już bym za chwilę miała studniówkę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×