Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sokoleoko

Ciekawe jakim jestem facetem w waszych oczach

Polecane posty

Gość Sokoleoko
wyżej podszyw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"możesz też pracować w dobrej, solidnej firmie" Wiesz, ludzie, którzy latają w kosmos też istnieją :P. "Hahaha ale bzdura.. nie musisz prowadzić własnej firmy by dobrze zarabiać..." Ja nigdzie tak nie napisałem. W Twoim fachu jednak tak zazwyczaj jest. Szeregowy pracownik nie zarobi kokosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozeanka
upieraj się przy swojej specyficznej "kulturze" dalej, dziewczynki już poszły też zmykam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. W Twoim fachu jednak tak zazwyczaj jest. Szeregowy pracownik nie zarobi kokosów. oj to ty chyba piszesz o czasach komunistycznych albo sezonowej pracy jako pomocnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokoleoko
No dobra ktoś jeszcze ma ochote powiedzieć co o mnie myśli ? chętnie odpowiem na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna czekolada
Ja chcę zapytać: dlaczego skłamałeś odpowiadając na pytanie jak często się onanizujesz? Albo nie zrozumiałeś pytania. JAK CZĘSTO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokoleoko
nie robie tego regularnie... :D Nie skłamałem to ty nie zrozumiałaś... kiedy mam ochotę oto odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem dobra to minimalnie 2x średnia krajowa. co tam pisałeś o kosmosie?:) ale nie martw się średnią pracownik (nie- właściciel) to zarabia z palcem w ...drewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhy:) :D spoko siedzę tu trochę i zauważyłam , że każdy kafeteriusz zarabia dobrą (:D) nie- średnią:) na dodatek wszyscy jesteśmy młodzi, skazani na sukces, pracujemy tylko w topowych zawodach:D i posiadamy ogromne majątki na dodatek jesteśmy zawsze szczęśliwi i wyjątkowo kochani :D ale spoko:D niech ci będzie umiem się targować :D:D i mam rozmach oczywiście miałam na myśli to, że cieśla zarabia 10krotność średniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 435345345
dobra Cipa jesteś i tyle żadnemu normalnemu facetowi ( patrz ja ) nigdy by nie przyszło do głowy pytać się nieznajomych kobiet z forum o to jaki jestem ...sraki jesteś i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×