Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Czy jest na tym forum ktoś...

Polecane posty

Gość gosiczkata
A dlaczego pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z ciekawości. Jak się takowe znajdą to niech mi przypomną co pisałem i oczywiście za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiczkata
kto sie tym przejmuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nikt.. Fakt faktem, to forum to takie miniaturowe społeczeństwo. Nie zmyślam i piszę serio wszystko. Ten profil jest dla mnie dosyć osobisty. Stąd chciałem wiedzieć czy podczas jakiejś dyskusji ktoś poczuł się na tyle urażony, żeby zapamiętać mój nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieczkata
Nie bierz tak wszystkiego na powaznie . Co kto mysli to jego problem , jak ma ochote sie obrazac , to niech sie obraza . Ty i tak nie wiesz z kim piszesz , forum jest anonimowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plote 5/10
mnie jeszcze nie obraziles ale masz teraz okazje to nadrobic. Czekam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdazawszeciezaboli_24 Przypominam sobie że coś w tym stylu napisałem. Nie wiem jaką miało spełniać to rolę. Był to bezsensowny bełkot z mojej strony. Pamiętam też że Tobie też coś dowaliłem, chyba odnośnie fotki czy coś... skąd inąd dokładnie jej nie widziałem bo ekranik w komórce maławy jak na przeglądanie fotek wrzuconych na voila. Sorki, nie było to z pewnością nic osobistego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami można na tym forum poprowadzić ciekawą dyskusję. Nie chcę żeby to co piszę teraz gryzło się co pisałem wcześniej. Mimo że to forum dedykowane dla kobiet to jednak jest jedyne w swoim rodzaju. Jeżeli mam poważnie wypowiadać się na tematy o którym coś wiem (przynajmniej tak myślę) to nie chcę żeby mnie ktoś kojarzył jedynie z demonstracją frustracji. Nie mam powodów do bycia sfrustrowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę żeby to co piszę teraz gryzło się z tym co pisałem wcześniej. W poprzednim poście zjadłem ,,z tym". Skutek zmęcznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczka
Chciales sie wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×