Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mała ale z duma i rozkoszem

Wyjazd na wakacje a problem z psem- gdzie go mam zostawic?

Polecane posty

Gość Mała ale z duma i rozkoszem

Czy mozna go oddac np na te 2 do schroniska a potem sie zglosic po niego? (normalnie dam pieniadze na jego utrzymanie) A jezeli nie schornisko to co? I nie, ostrzegam z gory, nie zabiore go ze soba BO CHCE ODPOCZAC A NIE CO RANO WYCHODZIC Z NIM NA SPACER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak masz pieniądze to idź do hotelu dla zwierząt.. już widzę jak byś po niego wróciła do schroniska :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JLSAJDFALSKFJASLKJFDLKSA
jesteś durną suką, która najpierw kupila pieska, a teraz nie wie co z nim zrobić bo jedzie na wakacje i chce odpocząć. było pomyśleć wcześniej głupia pindo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schronisko? oszalalas? nie lepiej oddac do babci czy mamy? ewentualnie sa hotele dla zwierzat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 344444444444
ja ci sie moge nim zaopiekowac bo normalnie serca nie masz psa do schorniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies to obowiazek , trzeba o
tym wiedzic, jak sie go bierze. Wiekszy niz dzieci, bo dziciom wytlumaczysz, a one rosna i zrozumieja. Pies nie wie,czy go oddajesz do schroniska na 2 dni czy na zawsze ( tak samo do [psiego hotelu) To dla niego straszny stres/. ja rozwiazje te sprawy tak, ze prosze kogos ze znajomych,zeby u mnie pomieszkal z psem ( nie jest to latwe, ale pies czuje sie u siebie, teskni do swojego pana ale nie ma takiegoo szoku, jak przy oddaniu do schroniska.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała ale z duma i rozkoszem
O Bozem zaczyna sie na jazd na moje "serce". Sram na to co myslicie i zrobie i tak jak uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja wam powiem teraz tak
i dlatego ja kupię psa dopiero jak dzieci będą pełnoletnie i będą same jeździć na wakacje :) teraz wyjeżdżamy całą rodziną i nie miałby kto się pieskiem zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tępa jestes. srasz na to co myslimy i zrobisz jak uwazasz, wiec po chuj sie pytasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak nawiasem mówiąc wyjście z psem na spacer to taki kurwa wysiłek, ze hejj. współczuje temu zwierzeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad jestes? bo jak co
to z checia sie zaopiekuje psina, byleby do schroniska nie trafil :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam zawsze problem
co z psem. Moja mam nie chce sie zaopiekować, hotele są drogie :O A czy z ogłoszenie wziąć kogoś obcego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddaj go do schroniska i już nie odbieraj- mam nadzieję, że ktoś mądrzejszy i z jakimkolwiek sumieniem go adoptuje. Nawet nie radzę szukać nowego domu na własną rękę bo pewnie oddałabyś pierwszemu lepszemu chłopu na łańcuch. Na zwierzęta i dzieci powinny być pozwolenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie zastanówcie
sie co Wy piszecie:O Przecież nawet jak ma sie dzieci to rodzice jadą na wakacje. Lepiej poradzxie coś. Chyba 2 dni w schronisku jak sie poprosi o osobną klatkę nie zaszkodzą. Ja tez kocham zwierzęta ale ludzie opanujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie zastanówcie
po pierwsze nie tak łatwo o miejsce w hotelu. Jest ograniczona ilość miejsc. Co robi ć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas hotel kosztuje
50 zł za dobę. To chyba dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dni? nigdzie nie napisała, że dwa dni, chodzi chyba o 2 tygodnie? pracowałam w schronisku dla zwierząt, jeden pies po oddaniu przez właściciela następnego dnia został znaleziony martwy w budzie- serce. Co to za pomysł oddawać SWOJEGO psa do schroniska? i spokojnie sobie odpoczywać na wakacjach? są hotele dla psów, to też stres dla psa ale 10 psów w dużych boksach, cisza i względny spokój to co innego niż wejście do 200 jazgoczących psów. Osobna klatka? śmieszne. Schroniska są tak przepełnione że na pewno tylko czekają na dwutygodniowych podopiecznych. Warunki niemalże domowe:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas hotel kosztuje
no to poradź co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w hotelu będzie miał zapewnione odpowiednie warunki. W schronisku raczej ich nie będzie. Możliwe, że kasa pójdzie do kieszeni i jeszcze go wpieprzą do boksu z innymi psami które go pogryzą. W polskich schroniskach zdarzają się nieszczepione, chore psy. Powodzenia :o nie wierzę, że los tego psa może być komuś tak obojętny, pomijając fakt jakim to będzie dla niego stresem. Gdzie był twój mózg jak się psa kupowało? Teraz trzeba konsekwentnie i odpowiedzialnie zapewnić mu na ten czas godne warunki albo zabrać ze sobą. Nie pisz, że hotel za drogi bo mnie krew zalewa i tak chcesz pieniądze dać w schronisku na jego utrzymanie.... a gdyby pies w przyszłości zachorował i wymagał operacji, leczenia które idzie w tysiące to go wyrzucisz na zbity pysk, bo za drogo? Dziecko swoje też byś wyrzuciła do śmietnika? Albo na wakacje oddała do domu dziecka żeby odpocząć? Odpowiedzialność za żywe stworzenie i uczucia żywego stworzenia takie jak strach, tęsknota są i tu i tu takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMA SIĘ MOGŁAŚ ZASTANOWIĆ BIORĄC PSA POD SWÓJ DACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteści okropne jest tylko
jedna osoba, która zaproponowała pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Twój nick potwierdza to jaka jesteś i w ogóle nei masz chbya serca do zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteści okropne jest tylko jedna osoba, która zaproponowała pomoc. są strony z ogłoszeniami neich tam szuka pomocy ja nie mogę mieć już 3ciego psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypieszczona Ewunieczka
"Dziecko swoje też byś wyrzuciła do śmietnika?"- nie porownoj psa do dziecka kretynko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pies to tylko zwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×