Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile kasy na dom???

Kto budował dom?

Polecane posty

Gość onaa88
proszek do prania a ile metrów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hle hle hle fff
proszek pokaz projekt i wklej swoj:) dopiero uwierzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bądźcie zazdrośni...
dajcie się nacieszyć Jennifer. Dziewczyna z biednej rodziny dorwała chłopa z kasą. Zawsze jak ktoś nie ma a potem trochę pieniędzy złapie to się chwali, sypie kwotami itp. Pisze np. że dom na 195m a nie, że powierzchni użytkowej 160 - tak jak każdy kto dom buduje. No to silniejsze od niej po prostu. Ludzie mających kasę z dziada pradziada może to dziwić i śmieszyć no ale tak jest... Tak więc apeluję pozwólcie się cieszyć. No nie bądźcie typowymi polakami. Zrozumcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costka , piekny dom
projektu chyba nie kupowalas gotowego, tylko na zamowienie? a tak poza tym to teraz lepiej kupic gotowy dom bardzo staniały i mozna miec dobra lokalizacje, nie zdupie, no i nie umeczyc sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w trakcie budowy
Heja! My budujemy dom Tereska II (dostępny w necie) działka swoja dom przykryty ,dachówka,okna drewniane, bez drzwi 120 tys dużo pomocy rodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
projekt byl zamawiany. mielismy swoje wyobrazenie domu, maz jako iz fascynuje sie fotografia jak tylko widzial jakis fajny dom to robil zdjecie i tak sobie wykombinowalismy taki domek:) dzieki za mile komentarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa88
ale co swoje od podstaw zrobione to co innego :)) chodz nerwów idzie troche zepsuć, my stawialismy na swojej ziemi mam wielkie podworko za domem las i staw nie wyobrazam sobie miec kolo domu pare metrow i za domem nic. A na niektorych podworkach niema nawet ak autem nakrecic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizmok
Nie bądźcie zazdrośni... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizmok
costka. a te swiatlo pozniej nosisz w sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby jak i niby po co. chodzilo o to, zeby nie zuzywac bez sensu pradu tylko wykorzystac swiatlo naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Costka, super, jak mozesz powklejaj jeszcze trochę, ja w swoim już nic nie zmienię, ale fajnie popatrzyć na coś ładnego, gratulacje, duza sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:) mam jeszcze pare zdjec ale raczej juz nie wzbudza zachwytu w zwiazku z tym, ze mamy z mezem troche specyficzne podejscie do domu:) np mamy czerwona kuchnie co dla mojej mamy bylo wielkim szokiem:D mam zdjecie kuchni z pierwszego tygodnia gdy tam mieszkalismy teraz wyglada troche inaczej bo zamienilismy siedziska na czarne obrotowe stolki a w oknie jest firana i zaslona http://www.voila.pl/161/iipwp/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizmok
Bulba51 przeciez zawsze mozesz wybudowac sobie drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale BURZA ja pierdkam, rób dach z pełnym deskowaniem, zawsze trochę bezpieczniej :D Jenny, czemu wszyscy tak jada po Tobie??Pewnie ich nie raz nieźle wkurzyłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizmok
Ja jade na nia bo nie lubie chamstwa, pisala o innych, ze sa smieciami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po prostu zaniemówiłem, widać że duża kasa, ale z wygodnie i z gustem . Na stawianie nowego domu nie mam już energi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggeodezjad
costka w kuchni totalne bezguście a ten okap wygląda obrzydliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, zartowalam, to nie jest moj dom tylko dom ktory chcialabym miec. myslalam, ze ludzie sie domysla gdy zobacza znak wodny na zdjeciach. teraz mi glupio. przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuchnia na wyspie z okapem to jest coś co zawsze chciałem mieć, ale w kuchni 14 m2 tego nie zrobisz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie ta kuchnia bardzo podoba, widzialam cos takiego na zywo i wyglada naprawde slicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizmok
costka. hehe, serio? A ta historia z mezem fotografem? Masz w ogole meza? Czy to Twoj dom a teraz Tobie wstyd, ze sie wkrecilas i powstawialas fotki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio, przepraszam, myslalam, ze sie domyslicie a tu taka lipa. mam meza, maz tez jest naprawde zapalonym fotografem i robi fotki domow:) ale poki co wlasnego nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×