Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile kasy na dom???

Kto budował dom?

Polecane posty

Gość ile kasy na dom???

Ile kasy trzeba przeznaczyć na dom 5-6 pokojowy (parter + poddasze) z garażem i piwnicą (wykończony bez wyposażenia). Tak orientacyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile kasy na dom???????
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwakocica
Jeśli masz działkę, to ok.200 tys.zł najmniej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie tak latwo odpowiedziec, ale jesli interesuje Cie koszt domu, bez mediow i dzialki to w goole wyszukaj projektow domow - na wiekszosci stron sa podane orientacyjne koszty realizacji projektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile kasy na dom???
Madz - wiem, juz przeglądałam projekty, ale wydaje mi się, że tam te kwoty sa znacznie zawyżone. Wolałabym zapytać kogoś kto budowe domu ma już za soba, albo jest w trakcie i bardziej orientuje się ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwakocica
Ja budowałam, ale już latek parę minęło. :D Jeśli chcesz taniej, możesz zrezygnować z podpiwniczenia (sporo podnosi koszty), unikać reklamowanych (przereklamowanych) materiałów, starannie dobierać "fachowców" i pilnować ich!!!!!!!!!!!! Ja budowałam domek "sposobem gospodarczym", tzn. nie było firmy, która wybudowałaby "pod klucz", tylko zatrudnialiśmy, np.murarzy a pomagali im mąż, tato,teść, itp.Jeździliśmy sami i załatwialiśmy materiały.Wiele prac wykonali panowie z rodziny... To był dla nas wszystkich pracowity czas, ale naprawdę-warto było...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa88
my sie budujemy poszlo nam uz 200 tys a niemmay jeszcze okien i instalacji dom z zabudowanym podaszem z cegły za sam dach dalismy 50 tys bo był kombinowany jakos to sie inaczej fachowo nazywa moge ci wyslac zdj na meila ile mamy zrobione a teaz jeszcze 200 i moze sie wprowadzimy chociaz na dol ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my budujemy z archonu dom w lobeliach,mamy tynki,okna,drzwi wejsciowe,podlogowke,elektryke.poszlo nam na razie niecale 200 tys.dzialke mielismy swoja.dach z blachy,sciany z ytonga:-) czekaja nas gladzie,posadzki koncowe,plytki i ocieplenie domu,nie wspominajac obalustradach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak my też:) ale domek mamy parterowy ,dach jest wielki i ciągle go klepią hydraulika już jest ,elektryka3/4,tarasy,konstrukcja dachu też ale dopiero w sobote zaczynają kłaść dachówkę,klinkier na kominie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te wyceny przy projektach
sa masakrycznie zawyzone, my mamy wycene jakos na 500tys, a mysle ze wyjdzie nas kolo 200tys. tyle, ze sposobem gospodarczym jak to sie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te wyceny przy projektach
aha i to jets parter poddasze piwnica garaz 5 pokoji, a piwnica znowu tak strasznie duzo nie kosztuje jak ktos tu pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak o
dżenny a jaki ty masz projekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwakocica
Dla jednych dużo, dla innych-nie...:O Ja mam piwnicę, moja siostra- nie...Weszło mi do tej ziemi sporo kasy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbjruhfuhuhf
jennifer wstaw zdjecie twoje i budowy to uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budowalismy
budowałam dom, ale taki zwykły, mały. Duża kuchnia, 3 pokoje, łazienka. Dom parterowy bez piwnicy. Ale zrobiony porządnie. 200 tysięcy, ale w dużej mierze robota własna, po znajomości jednak budowa trwała prawie 3 lata. Jednak warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa88
a po co komu pwnica?? Chyba na wypadek wojny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez sie zastanwiamy czy poddasza nie zagospodarujemy :) to by było wtedy 100m1 dodatkowo:) jakaś sala kinowa z projektorem;)taki mamy pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tymbardziej jakimś śmieciom z kafe" Smiec to jestes ty 🖐️ W domu chlew, chwalisz sie jakimis szmatami, itd... Zreszta wystarczy wejsc na Wizaz i poczytac troche twoich wypocin wiesniaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuiuiuuamnd
piwnica się przydaje, nawet po to zeby zrobic w niej kotlownie, jezeli ktos ogrzewa weglem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Madz - wiem, juz przeglądałam projekty, ale wydaje mi się, że tam te kwoty sa znacznie zawyżone. Wolałabym zapytać kogoś kto budowe domu ma już za soba, albo jest w trakcie i bardziej orientuje się ode mnie" tutaj sie mylisz bo te kwoty sa zanizone - trzeba dodac jakies 10-20% - niska cena ma zachecic do wyboru tego projektu i do wyceny sa przyjmowane najtasze materialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwakocica
Mam w piwnicy kotłownię, chłodną piwnicę i spiżarnię. :D Ale to da się zorganizować i bez piwnicy...:) No, i gdyby ta wojna przyszła lub tornado to może służyć jako schron...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonnn
hahahahahhh "sala kinowa z projektorem " .... Jenny nie kompromituj się :O wyjdz ty lepiej dziewczyno z blokowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka dżelusia jak ty cztasz wypowiedzi sprzed 4-5 lat i się nimi sugerujesz to już źle świadczy o tobie ,bo to co było kiedyś nie jest aktualne dzisiaj;) moja droga.Śmieć jesteś bo mnie obrażasz i próbujesz mi wmówić coś co nie ma miejsca ,domek zaczęty w kwietniu i pogodz się z tym albo idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadadz
ale Jenniffer jest bnardzo bogata a my jestesmy smieciami, wiec nie wiem dlaczego z nami gadasz wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×