Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile kasy na dom???

Kto budował dom?

Polecane posty

planujemy. maz nawet na tyle na ile potrafi sam tworzy projekt. nie zebysmy go mogli wykorzystac tylko, zeby pokazac przy zamowieniu co mniejwiecej chcemy. przepraszam raz jeszcze. glupio wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizmok
costka. no nic sie nie stalo!! Odrobina zabawy na kafe musi byc, a ojciec meza jest naprawde wspolwlascicielem firmy budowlanej? W sumie to cena troche taka niska sie wydawala, skad ja wzielas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 723873892
ja slyszałam z tego forum że ktos się wybudował za 70tys. ale z najtańszych materialów, i robiąc sporo samemu, domek był tez niwielki. Najwięcej mozna zaoszczedzic na robociznie- ci fachowcy pozal sie Boze, naciągaja nieraz na 100% więcej jak widza ze ktos da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tyle budowe wlasnie ocenil ojciec meza. jego firma zajmuje sie glownie materialami budowlanymi ale wiadomo, kto ma taka firme ma powiazania z firmami budowlanymi. liczymy na to, ze w takim koszcie sie wyrobimy, choc wiadomo, roznie z tym bywa. poki co oszczedzamy ile wlezie, zeby miec jak najwiecej wlasnej gotowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do costka
to zdjęcie co wkleiłaś ze schodami nie jest twoje, w lewym dolnym rogu jest znak wodny domku myślisz że nie zauważą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do costka
16:00 costka. przepraszam, zartowalam, to nie jest moj dom tylko dom ktory chcialabym miec. myslalam, ze ludzie sie domysla gdy zobacza znak wodny na zdjeciach. teraz mi glupio. przepraszam chociaż dobrze że się przyznałas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, człowiek wchodzi, żeby zobaczyć jak jest u innych, a okazuje się, że niektórzy tylko swoje marzenia i fantazje tu spełniają:-P:-D Ech, ludziska i to całe kafe:-D No tak,ale marzenia też muszą być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po1 po 2 po 3 po ...
jenifer a co to za cegła lichutka?? tańszej juz nie było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po1 po 2 po 3 po ...
no nie powiesz ze ta cegła jest najwyzszej jakoscxi czyli jednak oszczedne zycie musisz prowadzic skoro na lepsza cegłe nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cegła tylko większość to pustak ,wśrod budowlańców śa podzielone zdania co lepsze ,nam akurat doradzili pustaki ,liczy się ocieplenie dobre;).Zresztą ciebie pewnie nie stać na 1/3 tego domku to po co głos zabierasz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedaleko nas koleś buduje domek z cegły i co z tego że z cegły jak domek ma może 80m2 i to jest wyznacznik bogactwa?:D hę? budowac klitkę prawie jak w bolku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po1 po 2 po 3 po ...
dla takiego pustaka jak ty to to pustaki idealnie pasują -to fakt murarz wiedział co wam doradzic jak was zobaczył :D ty nie wiesz chyba czym sie rożni pustak od cegły oprócz ceny mniej wiesz -lepiej spisz o mój dom martwic się nie musisz jest zbudowany z pełnej cegły i z 20 cm warstwy styropianową pomiędzy dwoma murami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po1 po 2 po 3 po ...
Tobie sie chyba wydaje ze masz najpiekniejszy dom na swiecie????HAHHAHAHAHAH ty chyba ładnego domu nie widziałas taka chałupka jak twoja nie jest dzis zadnym! ! ! luksusem .To zwyczajne minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po1 po 2 po 3 po ...
sąsiad który buduje z cegły poszedł na jakośc a ty na co?? ani to ładne ani zdrowe ani ciepłe po prostu ot takie byle co którym ,jak ci sie wydaje, mozesz sie pochwalic :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po1 po 2 po 3 po ...
cwaniakuje??ja?? tym ze ci powiedziałam jak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×