Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aburabi

zaryzykuję

Polecane posty

Gość wiesz..??
na kafeterię zaglądam od miesiąca i patrze na twoje posty i jakos mam uczucie że jesteś pojebany, a do ludzi mam nosa. Powinieneś wyrzucić kmpa przez okno i zając się jakims normalnym zajęciem, dawno nie miałem takiego uczucia że jesteś zdrowo stukniety, aż ciarki przechodzą jestem facetem jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie ryzykujesz Abu :) Przeczytałam ten topik, jad sie lał litrami. Przypomniałes mi zeszloroczne wakacje, bylam tam... piekny zakątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłas w Bolu w zeszłym roku? ja tam spędzam wakazcje od 3 lat, może sie widzieliśmy :D Nie pozwole sobie na ryzyko, jak nie znajdę jakiejś normalnej kobiety, która chciałby ze mną pojechac to sobie sam polecę i dla moich potrzeb znajdę Chorwatkę na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No byłam, cudownie krysztalowa woda, drobne kamyczki i.... od cholery ludzi :) Na tej sławetnej plazy bylam tylko kilka godzin, zrobilismy sobie wycieczke, wypływalismy ze Splitu promem. I poprawka, Bol byl 2 lata temu, w zeszlym roku byl Hvar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvar jakoś mi nie podchodzi, w tym roku tam pojechałem, wszystko tak jakoś "bułkę przez bibułkę", ale Bol jest git, jeszcze 2 tygodnie i fiuuu lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, w poażdzierniku podobno nie ma nikgogo na zlatnim, woda ma ponad 20*C, świeci słońce, morze szumi kojąc zmysły itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abu, nie kuś :) Ja mam jeszcze tylko 10 dni urlopu :( Nie mogłes wczesniej sie wynurzyć? W tym roku sie trzęslam nad polskim morzem... ten nasz biały piaseczek jest cudny, ale jak wieje to niestety, wszedzie wlezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ogladam zdjecia... mam kilka ze zlatniego rata, tam pierwszy raz w życiu odważyłam sie w morzu wypłynąć głebiej niż sięgałam nogami dna. Uwiecznione aparatem ;) A Hvar tez piękny, nie mogłabym stwierdzic która wyspa bardziej mi sie podoba, zbyt krótkie były te wycieczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie zgraliśmy się, bo miesiąc temu szukałem kobiety, która pojedzie ze mną na wakację do Chorwacji... kuszę, kuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
altani jest troche nudny, 2 dni tam idzie wytrzymać, jakieś 2 km na północ (tam za plażą nudystów) to dopiero są plaże i mozna swobodnie nurkować nago szykając muszli i innych darów morza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"idzie wytrzymać" haha, w moich rejonach tak mówią :) I nie udało Ci sie znaleźć kandydatki na tak kuszącą propozycję? A co do plaz... no widzisz, nie wiedziałam, to pewnie tylko tubylcy znaja takie miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o poszukiwaniach i kandydatkach mówił nie będę... Zawsze warto pogadać z tubylcami, jesli będziesz planowała do Bola jeszcze raz zawitac daj znać, zdradze Ci kilka sekretów tubylców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz..??
abu, dlaczego szukasz dziwki na wyjazd? Nie potrafisz mieć normalnej kobiety? A jakie masz imie..skoro nie imie robi faceta..a jakoś mi się zdjae że jesteś bardziej alfonsem niż facetem, bo facet ma szacunek do kobiet, a Ty proponując kobiecie pracę w podtekście za seks robisz z niej dziwke. Sorki ale brzydzą mnie tacy goście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.ge.nt. O.ran.ge
Abu, abiczku zaraz będzie, ale ja trochę w innych klimatach. Liczysz ile Ci jeszcze kropek brakuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede szczery, nie licze, że tu jest jkaś fajna dziewczyna, warta zainteresowania się nią, nie masz pojęcia kogo szukam i kim jestem, ty jesteś bardziej dzieciuchem neostrady, nie masz pojęcia o podtekstach, nie zagladaj tu, twoje życie bedzie łatwiejsze. brzydzą mnie osoby, które nie znając człowieka wypowiadają swoją opinię o nim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz..??
Stylizujesz się na faceta, inteligentnego i obytego społecznie, przeczytaj sam siebie chłopie? I odpowiedz czy proponowanie kobiecie seksu za wczasy jest normalne? Może w Twoim otoczeniu tak. Piszesz że dziecko neostrady..przejzyj ile czasu spedzasz na kafeterii? zastanów sie troszke. Nie znajdziesz na kafeterii dziewczyny godnej uwagi?..świata nie odkryłeś, chorym jest nawet próba szukania osoby przez net. Że też tacy ludzie są i myslą że są normalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteria pełna jest "idealnych", żyjących według pisma swietego, którym sie wydaje, że na podstawie kilku przeczytanych postów potrafia ocenić człowieka... nie ma to jak w piatkowy wieczór zasiąść do kompa i wylać trochę żółci do sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz..??
NIkt nie mówi o świetosci, a mi daleko do niej, nawet bardzo daleko. Tylko tacy goscie odpychaja jak cholera, bo nie trzeba byc swietym aby mieć poczucie wartości innego człowieka nie samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nic złego w lubieniu siebie. wręcz bym powiedział to podstawa z jaką chcesz ruszyć w świat, "wiesz" Bo niby jak masz coś dać drugiemu człowiekowi jak sam siebie nie akceptujesz ? Nie mówię tu o narcyzmie, bo to inna historia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę proszę :D jaka propozycja :P ja niestety za stara, zajęta i pracująca wiecznie ale mogę przecież życzyć miłego odpoczynku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×