Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

coffee late

okropnie wypadają mi włosy :( -POMÓŻCIE:(

Polecane posty

Gość gość
mnie pomogło suplementacja żelaza (mam niskie mimo że jem dużo mięsa, buraków, szpinaku) odstawienie szamponów i odżywek z silikonami wystarczy że raz użyję odżywki z silikonami to włosy wychodzą garściami używam teraz jedynie szamponu Dermena i odżywki Garnier Awokado i masło Karite przedtem przetestowałam chyba wszystkie apteczne wcierki, szampony, suplementy a wystarczyło tylko odstawić silikony i brać regularnie żelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poradziłam sobie z wypadającymi włosami. Zażywam Lamininę omega+++ (produkt USA) -po 50 kapsułkach zatrzymało się wypadanie włosów i dodałam jeszcze szampon firmy Lavylites- jest to węgierska firma. Włosy mi zgęstniały i przestały wypadać. Jak zamówić te produkty? zadzwoń do mnie lub napisz maila na adres keris1@wp.pl , to Cię pokieruję. Wiesława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do ginekologa po skierowanie na badanie poziomu siarczków i testosteronu. Bardzo dobre jest też robienie sobie maseczki na włosy z olejku rycynowego żółtka jajka i soku z cytryny i to nakładasz na włosy raz w tygodniu na godzine i zmywasz. A w Rossmanie kup szampon DERMENA to jest bardzo dobry szampon maja też odżywki. Ginekolog teżporadziła mi skrócenie włosów jeśli masz długie ja skróciłam z poziomu łopatek do poziomu brody i zmniejszyło się wypadanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosowałam biotebal. Dermatolog mi powiedział, że ma największą dawkę biotyny, która poprawia kondycję włosów i też paznokci. Mnie głównie chodziło o włosy i się udało. Teraz są znacznie gęstsze i przestały wreszcie wypadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomógł wyciąg ze skrzypu i pokrzywy BioGarden i szampon Dermena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już łykać jakieś suplementy na włosy, to takie, które mają dużą dawkę skrzypu. Z tego, co powiedziała mi pani w aptece, to najwięcej ma Biosilica max. Może ja nie miałam takich problemów z wypadaniem, o których Ty piszesz, ale skoro nie jest to spowodowane chorobą, to może też spróbuj suplementów. Jednak pomoc od wewnątrz to pomoc od wewnątrz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Mnie też się wydaje, że trzeba zadziałac od środka, może masz wyniszczony lub bardzo mocno osłabiony organizm. Trzeba zbilansowac dietę, jeść regularnie, łykac witaminki. Ja stosuje kompleks witaminowy Harmonella i po paru miesiącach stosowania zdecydowanie wzmocniły się włosy, mniej wypadają, teraz tak normalnie a nie w hurtowych ilościach. Poza tym skóra wygląda o niebo lepiej i paznokcie sie nie łamią więc wydaje mi się, że może i u Ciebie problem może byc w diecie i ilości składników odżywczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maszynka od listopada na 3 cm. spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyn_ka dobrze mówi lepiej przejdź się do lekarza pomoże ci ustalić co i jak a nie ma sensu wydawać pieniędzy w błoto albo w to co ci nie pomoże osiągnąć sukcesu. Sama miała podobny problem i dzięki lekarzowi ustalił mi czego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza na włosy jest biotyna - na pewno pomaga na wypadanie, sprawdziłam na sobie. Z tego co wiem, to najwięcej biotyny jest w biotebalu. Stosowałam go przez kilka miesięcy i naprawdę mi się włosy poprawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie na trena.pl. Mają tam zakładkę kuracje i bardzo dobre kosmetyki na pewno jeżeli chodzi o odbudowę włosów, może znajdziesz kurację na wypadanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż z ciekawości weszłam na tą stronę trena.pl - całkiem niezłe ceny O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam polecam jeszcze sklep i-styul.pl . Tam sa produkty typowo fryzjerskie, więc może coś tam będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam ogromny problem z wypadającymi włosami, myślałam że wkrótce będę musiała kupić sobie perukę.Poradziłam sobie z nimi.Teraz włosy mi nie wypadają i zgęstniały. Zastosowałam szampon firmy węgierskiej LavyLites.Kosztuje gdzieś 120 zł .Nakłada się szampon na włosy, zawija się folią na 10 minut i najlepiej jeszcze podgrzać suszarką. Do tego jeszcze łykałam witaminy -dobre witaminy o składnikach naturalnych. Pomogę dotrzeć do produktów i udzielę informacji.Napisz do mnie na keris1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jestem w trakcie kuracji biotebalem. Już po kilku tygodniach zauważyłam, że mniej włosów mi teraz wypada. Wygodne jest to, że tylko jedną tabletkę dziennie się bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej udaj się do apteki. Tam farmaceuta zaproponuje ci coś n wzmocnienie włosów. W przypadku braku efektów wybierz się do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JędreckiF
U mnie dobre efekty przyniósł taki https://bmsalononline.pl/pl/p/URTI-COMPLEX-Szampon-przeciwko-wypadaniu-wlosow-250ml/756" + ampułki z tej samej linii. Jakby komuś nie pomógł vichy to może sobie spróbowac, nie jest drogi, ale jest skuteczny. Dobry dla osób które żyją w ciągłym biegu, stresie i niezdrowo się odżywiają - od tego też wypadają włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam każdemu http://www.piloxidil.pl Kiedyś miałem wątpliwości, czy takie leki cokolwiek dają. A że jednak miałem problem z wypadaniem włosów postanowiłem spróbować i dopiero ocenić. Jakie było moje zaskoczenie, że stan moich włosów uległ poprawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam przez kilka miesięcy biotebal zawierający biotynę. Efekty niesamowite. Włosy rzeczywiście przestały mi wypadać, a do tego są teraz znacznie mocniejsze i zdrowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam mezoterapię, mi dzięki 3 takim zabiegom wykonanych w bytomskiej klinice Amaryllis przestały wypadać włosy, a teraz są mocniejsze i bardziej lśniące, warto!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion_Silver
no tak, ale mezoterapia jest bardzo droga niestety:( mnie dermatolog polecił vitapil mama, bez recepty, bo akurat u mnie problem z wypadającymi wlosami powiązany jest z porodem. Stosuję miesiac ten vitapil, jest troche poprawy i mam nadzieje, ze bedzie jeszcz elepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia099
Mnie pomógł Hairmex http://hairmex.com?p=o3ik. I to nie tylko na wypadanie włosów ale też na paznokcie. Od pół roku nie mam żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×