Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

coffee late

okropnie wypadają mi włosy :( -POMÓŻCIE:(

Polecane posty

Polecam mezoterapię głowy, co ja nie stosowałam, szampony, wcierki cuda i nic, dopiero po zabiegach była poprawa i do tego porosło mi mnóstwo nowych włosów. Robiłam w Arnice w Starych Babicach pod Warszawą, tam robią mezoterapię igłową osoczem bogatopłytkowym, ona daje takie super rezultaty. Nie jest bolesna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu się znalazł jakiś troll i ciągle powtarza ,ze biotebal pomaga na Wypadające włosy ,prawda jest taka ze nie pomaga !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem łysienia dotyka miliony osób, coraz częściej także tych w młodym wieku. To często efekt stosowania złych kosmetyków, które nie dostarczają włosom odpowiedniej dawki składników odżywczych. Ja polecam na wypadanie włosów Nefret+. To naprawdę świetny preparat! Tonik jest bardzo wydajny - wystarcza na kilka miesięcy kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROPONUJE UDAĆ SIE DO LEKARZA ZROBIĆ BADANIA TARCZYCOWE I WZMACNIAĆ SIE OD WEWNĄTRZ SUPLEMENTEM DIETY LILIU Z MOLECULAR PROJECT PREPARAT NA WŁOSY I SKÓRĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uratowałam sobie włosy dzięki tabletkom biotebal z biotyną. Biotyna hamuje wypadanie i ogólnie wzmacnia włosy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bardzo chwalę sobie ten lek. Wypadanie szybko ustało i włosy stały się znacznie zdrowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej udać się do specjalisty dermatologa trychologa, który zbada stan skóry głowy oraz zleci badania krwi a także w razie potrzeby trichogram i trichoskopię. Mezoterapia skóry głowy profilaktycznie może zostac zastosowana, natomiast podstawą jest odpowiednia diagnostyka i zbadanie przyczyny wypadania włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wizytę u dermatologa- trychologa, który zbada stan skóry głowy oraz zleci badania. Przyczyn wypadania włosów może być wiele, dlatego warto najpierw poddać się odpowiedniej diagnostyce. Jeżeli lekarz wszelkie choroby, pomocna może okazać się seria zabiegów mezoterapii skóry głowy, osocza bogatopłytkowego lub karboksyterapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie ma kłopotów z tarczycą to moim zdaniem w zupełności wystarczy Biotebal. To bardzo dobre i tanie rozwiązanie dla wzmocnienia włosów. Odżywka to za mało, ona raczej zadba o włos. Odżywianie i wzmacnianie musi iść od wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzajaKrysia
Często koleżanki pytają mnie w jaki sposób udaje mi się uzyskać taki efekt na włosach. Dużo zabiegów za mną i dużo czasu poświęconego, ale dzięki opiniom innych i widoku w lustrze wiem, że warto :D Wiele informacji dowiedziałam się z artykułu pisanego przez lekarza, jak będziecie miały chwilę czasu i jesteście zainteresowane, polecam sprawdzić https://lekarzpomaga.pl/artykuly/zdrowie-i-uroda/jak-zadbac-zima-o-wlosy-skore-i-paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie włosy wypadały z powodu niedoboru biotyny i skutecznie udało mi się zahamować wypadanie dzięki kuracji lekiem biotebal. Włosy też stały się mocniejsze i zdrowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdy włos z głowy spada
Jeśli nie ma kłopotow z tarczyca, to biotebal pomoze? i Ty tak serio? ehm wybaczcie ale krew mnie zalewa, jak slysze takie bzdury....potem osoba dotknieta łysieniem łapie depresje, bo oprócz faktu, ze włosy wypadaja setkami dziennie, to jeszcze nikt jej nie wierzy, a jak juz nawet uwierzy to poradzi biotebal wlasnie albo skrzyp :/ masakra... fakt przyczyn łysienia jest wiele, ale trzeba zacząć od panelu hormonalnego (cały, a nie tylko 2 podstawowe hormony), tarczyce (tsh,ft3,ft4,antyTPO,antyTG) morfologia z rozmazem, ob, crp, zelazo, wapn, potas, i oczywiscie witamine D3....ginekolog też powinien wziąć czynny udzial w diagnozowaniu problemu- obrazowanie usg jajników + hormony płciowe kobiece, androgeny,DHT, oraz prolaktyna... leczenie to hmmm w zaleznosci od diagnozy, ale jezeli jestesmy w telogenie hormonozaleznym, a nie wiadomo co jest czynnikiem sprawczym to mozemy wsprzec sie suplementami np revalid w kapsulkach, biotebal lub galacet/amocon forte/, ale pozostaje tez terapia hormonalna, sterydowa, loxon, aplicorte e i terapie wspomagajace takie jak mezoterapia, karboksyterapia; pomocna też będzie wizyta u trychologa, bo niestety (ubolewam nad tym bardzo) dermatolodzy olewaja temat wypadania wlosow, jezeli np nie jest to jasne w obrazowaniu np łysienie plackowate (je trudno z czyms pomylić) Najważniejsze w leczeniu jest postawienie diagnozy- co niestety jest czesto bardzo trudne, wymaga duzo cierpliwosci chorującego, wielu badan i pozytywnego nastawienia- a o nie bardzo trudno niestety ... w razie pytań- chętnie pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas to raczej genetyczne, panowie w pewnym wieku zaczynają łysieć. Mój dziadek miał mało włosów, mój ojciec tak sam. Wygląda na to że za jakiś czas podzielę ich los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wypróbuj takiego https://www.allecco.pl/42834,alpecin-caffeine-shampoo-c1-250-ml.html szamponu. Kofeina działa popudzająco nie tylko na nas, żebyśmy się szybciej rozbudzili i nie spali, a też dobrze działa na skóre i w tym na włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda2333
Dziewczyny wiem co czujecie... Mi też nagle zaczeły wypadać włosy... tak po prostu... W pracy miałam ochotę się schować i nie wychodzić do końca zmiany. Każda miała piękny włosy i gęste a ja brzydkie, pojedyncze wlosy, rodzina uważala, ze sie nad sobą użalam... Duzo siedziałem w internecie, szukałem rozwiązania, które choć coś pomoze, chodziałam tez po klinikach az w końcu przez pomylkę gdzieś zobaczyłam iGenesis, poczytałam opinie i postanowiłam spróbować, jestem w trakcie kuracji i są juz 1 efekty, włosy stały się grubsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi bardzo pomógł zabieg mezoterapii skóry głowy, który robiłam w gabinecie Dermedika w Krakowie. Różnica jest nieporównywalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można pomyśleć też o trychlogu, oni się zajmują właśnie włosami i skórą głowy, więc wydaje mi się, że mogą mieć lepszą znajomość tematu i więcej narzędzi niż zwykły "dermatolog".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj sobie kosmetyków z kaminomoto one mają naturalny skład i dobrze działają na porost włosów. moja koleznka miała problemy z wypadaniem włosów po ciąży stąd wiem o tych produktach. Jak się nie mylę to mają do wyboru szampony, odżywki i toniki, który się wciera we włosy i one sobie powoli odrastają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilo

U nas w domu też jest Biotebal. Wydaje mi się, że odpowiedni produkt do włosów i witaminy potrafią zdziałać cuda na głowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatak01

jeżeli nie pomogą ci leki i dieta, a nawet kosmetyki, to polecam udać się na zabieg, po którym nie ma mowy, żeby włosy dalej wypadały 😉 ale musisz się liczyć z kosztami, niestety ;/ ja byłam w SC Beauty Clinic na zabiegu Carbolift, który jest połączeniem mezoterapii mikroigłowej oraz karboksyterapii i przynosi spektakularne efekty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważka

Mój partner zaczął od zakupu biotebal men, takiego serum do włosów dla mężczyzn. Stwierdził, że gdyby mu nie pomógł to dopiero wtedy będzie szukał trychologa. Wydaje mi się, że skoro badania ma w normie i jest aktywny sportowo to może zwyczajne przesilenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupić odżywkę Hasna, która tak jak u mnie bardzo szybko poradziła sobie z wypadaniem włosów. Jest bardzo wydaja i po 3 tygodniach jej stosowania widać już pierwsze efekty. Hasna jako jedyna zastopowała wypadanie włosów, dlatego warto ja kupić i wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam też ten problem, współczuję. Ekstrakt z kasztanowca spróbuj może - mi się wydaje, że pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×