Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Wrona a nie mozesz kurierem wysłać?:D nie wiem co miał Pop na mysli pisząc pierze poleci :Dbyc mioze bedzie Ci gorąco z podniecenia ze zaczniesz sie skubać:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D macie moje błogosławieństwo (((:classic_cool:))) pamietaj aby porzadnie gryżć i pazury wbijac:P:P wiesz... podobno lepiej jak boli niz swędzi :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reymont to stary erotoman i pukał niemca w kask pisząc o Jagnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze''pierze poleci''to miał na mysli ze taki ogier bedzie z niego:D:D:P juz sama nie wiem:o :D a teraz spadam miłego popoludnia zboczki:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samtzu Reymont to stary erotoman i pukał niemca w kask pisząc o Jagnie :P nie wątpie:P bo to aż sie czuje w slowie pisanym :P sama ze dwa razy strzeliłam pod Jagnę :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrona będę tylko leżeć, pachniec i trzymać szeroko nogi:classic_cool: myslisz ze to wystarczy?:D dobra spadam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakiś grant dostaniemy na dokształcanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pieniądze nie robilam tego jeszcze:P:D musze leciac ..pa🖐️)))) Młodzieży :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( znów przegrywam :( zamiast robic cos bardziej konstruktywnego 😭 nie ma mnie kto zmotywowac odpowiednio 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Ty jedna i nie ostatnia:P a ja nadal nie przeczytałam książki od Ciebie😠 i kto mnie zmotywuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałes dopisac zebym sie nie obraziła😭 a ja tak chciałam sie pofochac😠 dobra kop tylko lekko:D mam Ci sie wypiąć?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×