Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Odstawienie używek może być wynikem szoku pourazowego związanego ze spowiedzią :) Albo ewentualnie UPRAWIASZ KOSMICZNY SEKS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świetnie! Ale z drugiej strony nie ma komu tyrać na emerytury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuj mnie zgorszyć, ale raczej gorszych już nie ma. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, męski wieczór był :classic_cool: a Didi, to jakies obietnice bez pokrycia ci widze skladała:P przepraszam ze sie nie wywiazaloam :classic_cool: musze sie czegoś napić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo ci przykro ze mnie nie bylo :classic_cool:? moje mysli sa tak owładnięte twoja osoba że az mi sie sniesz po nocach :classic_cool: opowiedzieć ci ten sen :P:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma normalnych
ludzi...są tylko same świry ! Wiem wiem marnuje sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baardzoo;) moze spróbuj otworzyc gabinet i uswiadamiac nas wszystkich o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma normalnych
taaa,do śmierci bym sie z Wami nie wyrobił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, najpierw spróbuj :P nie zakladaj z gory ze ci sie cos nie uda :classic_cool: sen opowiem, tylko żebys mi pozniej nie pisał że przegiełam :P:P nie mamy przeciez wpływu na to co nam sie sni, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest powszechnie znana, opatentowana prawda. Nie ma normalnych są tylko źle zdiagnozowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to było sado-maso? :P Sen najprawdopodobniej jest odbiciem ukrytych pragnień, więc może praca nad sobą pozwoli Ci wrócić na dobre tory siostro :P Pokuta, pokora itd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma normalnych
na mnie już pora,miłego dnia wariaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się bez względu na prędkość wiatru :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie to tak mnie obgadywać😠:P:P Wrona opowiadaj sen bo mnie strasznie ciekawi:classic_cool: a tak swoją droga to Pop też mi się śnił:D normalnie jakies koszmary miałam:o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonies mnie w ciemnym lesie, nie widziałam twojej twarzy tylko czułam że to własnie przed tobą uciekałam co sił w nogach. gałezie chłostały mnie po twarzy, smagły moje ciało. biegłam boso, odziana cienka przeswitującą sukienką pod którą nie było zupełnie nic:P w pewnym monecie odwróciłam sie aby sprawdzic gdzie jestes a sukieka zachaczyla o gruba gałąż, roztargała sie dość mocno, rozdarcie kończyło sie na wysokości luni bioder. Czułam że juz trace oddech, a ty zbliżasz sie nie ubłagalnie coraz bliżej...Zaczełan mawet czuc juz twoje oddech na swoje szyji... i wtedy sie obidziłam :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samtzu Co to było sado-maso? Sen najprawdopodobniej jest odbiciem ukrytych pragnień, więc może praca nad sobą pozwoli Ci wrócić na dobre tory siostro Pokuta, pokora itd. hmm. to teraz sama nie weim co mam myslec o tym snie :P moze ,,, spotkamy sie gdzies w jakims lesie i sobie pobiegamy :classic_cool: :D pokuta?, alez za co na mam pokutować:P:D Didi😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma normalnych
dwa zboczone wariaty sie po lesie ganiają haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaa:D:D w takim momencie żes sie obudziła?:D nie mogłas szybko zasnąć moze by Ci sie dosniła końcówka:D czyli ostry zeks w krzakach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam krótki komunikat. Przegadaliśmy 2700 wpisów. Didi a może to był las kaktusowy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×