Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość popieprzony z Marsa
kuśki zostawicie a wy odejdziecie ;) Tak? Wysłać Ci w formalince? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
popieprzony z Marsa Zważ na to, że moje posty są dłuższe! chociaż nie wiem czy długość ma znaczenie doswiadczenie mi podpowiada:P:D ze długosc nie ma znaczenia:P podaje za przykład filmik który niedawno wstawiłes na forume:P widziałes przeciez jakie miala wytryski:P i to tylko dzieki palcom :O:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
popieprzony z Marsa Nieniejszym wrrr dołączyaś do stada samic, które uważają, że penisek to najważniejsza część faceta teraz to mnie łapiesz za słowka:P:P jnie jestem az tak wymagajaca:P wystarczyloby mi jakby miał sprawne paluszki albo jezyczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
masz racje z tym przedszlolem , wojna płci , a potem wzajemna fascynacja ... ciagle jestem na etapie fascynacji :P chociaz byntownicza natura czasami bierze góre;) Czy zawsze jesteś sobą? Czy kiedy Ci na kimś zależy zakładasz inną osobowość? Kontrolujesz swoje zachowanie, słowa? Potrafisz rozmawiać o wszystkim? Tak, tu jest problem, próbuje byc lepsza:P, co nie zawsze mi wychodzi :D chyba czesto udaje kogos innego, dlatego wolę jak mi nie zalezy, wtedy jestem sobą :) a co do rozmowy o wszystkim, czasami niektóre tematy mnie krępują:Oa czasami, (ale to okazuje sie po latach), okazuje sie że powiedzielismy za duzo i wtedy to sie obraca przeciwko nam. Fakt, że z czasem sie otwieram ale wiesz co jeszcze zauważyłam? :O, że to moje zachowanie nie bierze się znikąd:P otóż, kiedy opowiadamy osobą na którym nam zalezy zbyt duzo o sobie o tym co kiedys było, albo co bysmy chcieli, i jesli to nie jest zgodne z tym co one uwazaja za właściwe to potrafią potem tego uzyc przeciwko nam :O a wtedy to boli:( bo przecież nam zalezy :( ... wiec czy warto aby nam zalezało? chyba troche pogmatwałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Wiek informatyzacji i powszechnego dostępu do wszelkich informacji jest jednak dehumanizujący :( Filmik owszem wstawiłem, ale bez świadomości co zawiera, czyli wstawiłem zanim obejrzałem. Granice między tym co ma wzniosły charakter co rzeczywiście sprawia, że człowiek to brzmi dumnie, a tym co jest odpychające są płynne. Upublicznienie wszystkiego nie sprzyja ewolucji do homo sapiens :) Pokazywanie na wizji w świetle jupiterów wszystiego powoduje u mnie odczucia jakbym patrzył na żaby kopulące w sadzawce ona wypuszcza skrzek z kloaki on to pokrywa tę galaretę inną glutowatą wydzieliną :O :O Zdaje się, że pieprzę jak potłuczony :) Może już lepiej będę wysyłał samiczki na stosik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
popieprzony z Marsa kuśki zostawicie a wy odejdziecie Tak? Wysłać Ci w formalince? nie da rady:P to wy musicie eksmitować:P wenus to nasza planeta:P;) dyy😘 lubi cie , lubi :P:P tylko on jest na etapie podstawówki, i mysli ze jak cie bedzie"ciągnął za włosy";):P to ty go tesz polubisz;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
Dyy:D nie piertol:P nie przeszkadzasz😘 a piosenka jak najbardziej na miejscu :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Didi chodź zrobimy trójkącik ;) OK? Bo my już doszliśmy do konsensusu (kurva co za wyrazy, nie mogliśmy do zgody?), że miała rację pewna Frania, lepiej bzykać bez miłości niźli kochać bez bzykania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
Nie pieprzysz jak potluczony tylko jak pieprzniety ;) wiec zgadzasz sie ze mna, ze tajemnica jest jak nabardziej wskazana, nie warto pokazywac wszystkiego, i mowic o wszystkim, bo to potrafi popsuc dobry smak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Ej! Licz się ze słowami 😠 Nie pieprznęty, a popieprzony :D To KOLOSALNA różnica, nie sądzisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
no nie weim:O z tym kochaniem bez bzykania to było by ciezko, ale chyba juz bym tak wolała niz bzykac osobę do której nic nie czuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
o przepraszam :D:P masz racje, jak popieprzony, a nie pieprzniety ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
booszeee:O a nie ma pisenki o tym jak kobiety uwielbiaja swoje paluszki ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezz nicku
czu wy tu z rana pijecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezz nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
od rana🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
Dyyy sie nie wyrazaj :P bo damie nie wypada😘 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezz nicku
polejcie i mi :O co pijecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
Poo, przestan szukać, i cho, pogadać bo ja za chwile tez idem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
...czasem jednak mam zapędy do tego,żeby cenzurować. :( Nie wiem czy sam świadomy wybór jest wystarczającym kryterium jeśli chodzi o produkty "artystyczne" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
kawe :O moze byc ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
No tak są damy, nie damy i nie każdemu damy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezz nicku
cos mocniejszeego by się przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
o gustach sie nie rozmawia:O:P jedni lubia rybki inni akwarium, tak było jest i bedzie :P i chyba to dobrze że jesteśmy rózni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
bezz nicku cos mocniejszeego by się przydało herbata z cytryna ?;) powesz dlaczego masz ochote sie napic czegos mocniejszego o tak wczesniej porze? popieprzony z Marsa No tak są damy, nie damy i nie każdemu damy Poo:D a ty lubisz jakie damy ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Niestety mam wrażenie, że równamy, ale w dół :O i to dzięki netowi też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×