Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
s33r33k

selfie w lustrze topless do oceny xD

Polecane posty

Fajna klata i brzuch, ale mógłbyś przytyć.

Od pływania fajnie się rzeźbi ciało.

Edytowano przez Gajaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no moze i moglbym, ale ciezko, ale teraz lece do Polski to bede jadal pierogi, ciasta torciki ale ja ogolnie chce z ud zrzucic jeszcze troche, wiec ciezko mi bedzie przytyc, musialbym 5 talerzy jedzenia jesc codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie, ze schudlem bo w Polsce mam zajeebisty rower, na ktorym fruwam jak piorun, i jak teraz mniej waze, to dopiero sobie pofruwam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no moze byc, ale mysle, ze sobie jeszcze lepszy zrobie, jak jeszcze bardziej dolodowatej wody przywykne w lesie, musze troche nogi pokatowac, ostatnio trenuje pod woda tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom fajnie się jeździ rowerem. Nie rozumiem po co młodzi ludzie kupują elektryczne, to dobre dla staroszków, a teraz się rzucili na nie. Takim rowerem nie zrobi się mięśni bo za mało wysiłku się wkłada.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty dużo ćwiczysz, więc masz fajne mięśnie, a ciekawe jak leżak skoro tylko klika palcami i leży cały dzień xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki, no w sumie to mialem lekki zastoj, ale od lesnego bajorka i lodowatej wody troche mnie ruszylo :D

musze zaczac sobie jajka kupowac i wiecej jajek jesc, bo tam bialko i witaminy, ale jakies dobre, bo te tasmowe z supermarketow to raczej mi nie podchodza, fuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze sklepu są niesmaczne, my kupujemy od rolnika u którego kury biegają na trawce, więc jajka są pyszne. On sprzedaje 10 szt za 14 zł i jeszcze kupimy ziemniaki i kapustę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja wlasnie w Polsce tez takie jadalem, od znajomego co ma kury na wsi i to zoltko dobre, bo te sklepowe takie jasne zolte, i mnie od razu na wymioty bierze od tego smaku, fuj, ale w organic shopie, gdzie kupuje warzywka organic to 6 jajek organic dwa funty chyba, ale po 2 dziennie by byly, i tak wydaje na ...y typu batony albo picie w sklepie, ale w Polsce bede jadal sobie teraz frykasy u dwoch babc :D i jajka tez :D

nie moge sie doczekac jak babcia pierogi ulepi z jagodami, ale bede zarl jak opetany xD za ogorkami tez sie stesknilem :D na malosolne jiuz chyba nie zdaze, ale jak grzyby beda to z babcia tez na grzyby do lasu :D

Edytowano przez s33r33k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gajaa napisał:

Ty dużo ćwiczysz, więc masz fajne mięśnie, a ciekawe jak leżak skoro tylko klika palcami i leży cały dzień xD

 

Pisal że jest podobny do sernika a jak nosił mamusie to miał kratę na brzuchu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wierzę leżakowi ani trochę. On chyba jest zboczeńcem netowym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam beke z facetow, co motorami jezdza, to co chwile jak jakis jedzie to jakis spasiony, wielkie giry w jeansach grubasy, na rowerze by nie pofruwali :D

teraz tutaj w UK tez mam fajny rower, fajnie sie na nim jezdzi, ale w Polsce na mountain bike to jest inna jazda, tam to sie rozpedzam chwila moment i zasuwam ostro xD. jak chodnikami czasami jezdze albo w parkiem to ludzie podskakuja obok jak ich mijam hahah, beke z tego mam zawsze sie smieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gajaa napisał:

Nom fajnie się jeździ rowerem. Nie rozumiem po co młodzi ludzie kupują elektryczne, to dobre dla staroszków, a teraz się rzucili na nie. Takim rowerem nie zrobi się mięśni bo za mało wysiłku się wkłada.

 

ale rower elektryczny to nie auto elektryczne że nie pojedziesz jak nie włączysz napędu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, prut napisał:

Pisal że jest podobny do sernika a jak nosił mamusie to miał kratę na brzuchu 

Pisał jeszcze, że jest podobny do pierdyliona innych osób, głównie aktorów, których zobaczył u kogoś w awatarze 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale rowery elektryczne swoje waza, ja na tym w Polsce co jezdze to jest dosc lekki, na nim to jest jazda marzenie :D

nie moge sie doczekac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

ale rower elektryczny to nie auto elektryczne że nie pojedziesz jak nie włączysz napędu xD

Wiem jak działa i pewnie jak jest pod górkę to ludzie sobie przełączają by było łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

każdy robi jak chce przecież

Nie rozumiesz, my pisaliśmy o trenowaniu, a nie przejażdżce.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedawno widzialem fajna laske na kolareczce zajeebistej, jechala w stroju i kasku rowerowym i profeska troche, fajna byla szczupla, zakochalbym sie w takiej i pojezdzil tez, mysle ze razem bysmy pojezdzili, bo ja w Polsce na tym swoim to po 100km jezdzilem w pol dnia, ale to gdy nie wzylem 100kg no i tez rower dobry, bo sie zasuwa na nim pieknie :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie doczekac, to ze schudlem i powrocilem do swojej dawnej wagi mnie raduje i moja dusze tez, wiem ze w Polsce jak sobie wsiade na mountain bike i pojade na nim do lasu to pieknie bede sie bawil :D

kocham jazde na tym rowerku, jest nieziemsko :D

raz sie obudzilem o 5 rano i pojechalem 20 km za miasto nad wode, a potem obczaic zamek i wies kawalek dalej, to byla wycieczka :D. a na takim szybkim rowerze to jest niesamowita jazda kocham to <3 :D

Edytowano przez s33r33k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, s33r33k napisał:

nie moge sie doczekac, to ze schudlem i powrocilem do swojej dawnej wagi mnie raduje i moja dusze tez, wiem ze w Polsce jak sobie wsiade na mountain bike i pojade na nim do lasu to pieknie bede sie bawil 😄

kocham jazde na tym rowerku, jest nieziemsko 😄

raz sie obudzilem o 5 rano i pojechalem 20 km za miasto nad wode, a potem obczaic zamek i wies kawalek dalej, to byla wycieczka :D. a na takim szybkim rowerze to jest niesamowita jazda kocham to ❤️😄

Znowu się naćpałeś, jutro będziesz zdychał, a i klienci nie będą zadowoleni ze zdychającej kłody 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

pisałaś o młodych ludziach to laski wcale nie chco robić mięśni

Zawsze się mnie Bene z kijem w doopie czepiałeś, wypad nie będę sobie psuć wieczoru.

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Patricie Dumbinová napisał:

Znowu się naćpałeś, jutro będziesz zdychał, a i klienci nie będą zadowoleni ze zdychającej kłody 😄 

Tutaj szybko wymyślasz nowe nicki, a tam nie masz pomysłu xD

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladalam filmik jak facet chce seksu, ale zasypia bo jego dziewczyna za długo siedzi w łazience. A lesbijka zasnęła bo jej dziewczyna za długo zdejmowała pierścionki xD

 

Edytowano przez Gajaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×