Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

uświadom :classic_cool: te!:P K. dzwoniła:P podobno to spotkanie to jutro a nie w niedziele:P padne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę:classic_cool: Palenie zabija - Palenie poważnie szkodzi Tobie i osobom w Twoim otoczeniu - Palacze tytoniu umierają młodziej - Palenie tytoniu zamyka naczynia krwionośne i jest przyczyną zawałów serca i udarów mózgu - Palenie tytoniu powoduje śmiertelnego raka płuc - Palenie tytoniu w czasie ciąży szkodzi Twojemu dziecku - Chrońcie dzieci - nie zmuszajcie ich do wdychania dymu tytnioniowego - Twój lekarz lub farmaceuta pomoże Ci rzucić palenie - Palenie tytoniu silnie uzależnia - nie zaczynaj palić - Zaprzestanie palenia zmniejsza ryzyko groźnych chorób serca i płuc - Palenie tytoniu może spowodować powolną i bolesną śmierć - Palenie tytoniu może zmniejszyć przepływ krwi i powodować impotencję - Palenie tytoniu przyśpiesza starzenie się skóry - Palenie tytoniu może uszkodzić nasienie i zmniejszać płodność - Dym tytoniowy zawiera benzen, nitrozoaminy, formaldehyd i cyjanowodór w ramach podziekowania kup kadarke:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka kadarke:O? juz sama nie weim co mam pic:O:P wódkę czy wino:O nie mogę sie zdecydowac 😭 dzieki za pouczajacy post:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty ...? mnie ta gitara rozpiertala! słucham tego od wczoraj. nie boli cie nic? ja mam zakwasy:O ledwo chodze:O i gdyby nie to ciulstwo co leci z nieba to z checia poszłabym pobiegac aby sie jakos rozruszać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Friends.. :) ja aby zobaczyc co jest z boku, musze zrbic skret całym ciałem 😭 to chyba nie dobrze, co:O bola mnie biodra, łydki ramiona,brzuch, kurrwa! koniec z imprezami!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D weź, ja naprawde ledwo zyje:O za stara juz jestem na takie wygibasy:P:D i do tego mam strasznego moralniaka😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×