Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

wolalabym abys mi to przetłumaczył :O:D to teraz tak rozmawia ze soba młodzież?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam cos po polskiemu ;) "Wraca mąż z polowania, a tu żona z kochankiem w łóżku. - Wyłaź z łóżka! - krzyczy mąż do kochanka. Kochanek wyskakuje i zasłania dłońmi swoje klejnociki. Mąż ze spokojem celuje z dwururki w te klejnociki. Kochanek krzyczy: - Nie wygłupiaj się, daj szansę! Na to mąż do kochanka: - No dobra, rozbujaj!" znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche rozrabialam pod twoja nieobecnosc na innym topie:P i stamtąd wyniosłam ;) te dowcipy ;) "-Babciu, widziałaś gdzieś moje tabletki? Miały napisane LSD. -Pie**olić tabletki, widziałeś smoka w kuchni?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale znam taki: To prawda,że kobiety szybciej dojrzewają, bo dziewczynkom zaokrąglają się piersi w wieku 13 lat, a faceto dopiero po 40 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony Tam jest słownik poniżej wez mnie nie zawstydzaj :P:P:P:P :D:D myslałam że tam nizej tak samo pisac beda to juz jie czytałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony Ale znam taki: To prawda,że kobiety szybciej dojrzewają, bo dziewczynkom zaokrąglają się piersi w wieku 13 lat, a faceto dopiero po 40 :P :D:D:D masz cycki :classic_cool:?? pokaz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie:classic_cool: amoze teraz opiszesz troche siebie :P bo o mnie to ty juz wiesz wszystko :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma cie :( pomyslalam sobie, że skoro musisz wczesnie wstac, to moze dlatego aby mi rano przyniesc kawe do łozka a tu doopa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema wrona
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tu sie szykuje jakis romans kafeteryjny?😴:P wpadlam tylko was pozdrowic pijusy:D:P i wracam do garów:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wronuś ja Ci przyniosę kawę i wielokrotne szczytowanie od pieszczot :) ale dziś to ja się od rana wypaszczałem :O Wygadałem cały zapas słuff na rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didi mam nadzieję, że do tych garów masz kusy fartuszek i kabaretki ze szpilkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×