Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

hej Sowa🖐️ też piłam znaczy tylko w sobotę bo grill był i zas przytyłam😭 nawet zeks mi nie pomógł zrzucić te 2 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee... a co do zakladu naszego, to ... jednak w futrze chodzic nie bedziesz:P:O kurffa:O i nawet stres mi nie pomógł 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież wyraznie napisałam ogródek:P orał ziemie i takie tam aa i sadzil drzewka, podlewal:D:D jeszcze chcesz cos wiedzieć?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tutaj? :) Mam Cię trzymać za czoło u dentysty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestes w końcu :) za czoło, to moze lepiej nie, ale za rączkę bym bardzo chciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic co wronie nie jest mi obce rzyganie też. :P Ale w ogóle damy nie rzygają ;) lecz odreagowują stres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrr weź sobie tabletę przeciwbólową, jakiś inbuprom, najlepiej 2 na jakieś półgodziny - 40 minut przed. I będzie OK. I pamiętaj jestem tam z Tobą. Wbijaj pazury jak Cię będzie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no tak zapomnialam :P my przeciez, nie rzygamy, nie sramy, nie pierdzimy z naszych otworów nie wydobywa sie nic co smierdzi, podsumowując:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za rączkę? ;) A chcesz wiedzieć za co ja bym chciał? :P Chyba, że wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pomnik kobiety, który miałem w myślach runął z hukiem. Teraz widzę otwory, z których wylewają się ścieki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samtzu Wrr weź sobie tabletę przeciwbólową, jakiś inbuprom, najlepiej 2 na jakieś półgodziny - 40 minut przed. I będzie OK. I pamiętaj jestem tam z Tobą. Wbijaj pazury jak Cię będzie bolało. zjadłam juz dzisiaj duzo tabletek, i pomagały tylko na chwilke:O w sumie to dzisiaj jem tylko tabsy :O zamiast byc ze mna myslami lepiejby było jakbys tam poszedł razem ze mna:P wtedy mogłabym wbijac pazury w twoje rece:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samtzu Za rączkę? A chcesz wiedzieć za co ja bym chciał? Chyba, że wiesz cycki bede miala wolne:classic_cool: to jak chcesz to sobie potrzymaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samtzu No to pomnik kobiety, który miałem w myślach runął z hukiem. Teraz widzę otwory, z których wylewają się ścieki jakże mi przykro z tego powodu :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kieruj sie na jure krakowsko-czestochowska:classic_cool::D z naciskiem na - czestochowską;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×