Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość pijake z doskoku
a to dziekuje:classic_cool: dodam jeszcze, ze harnas smakuje jak scierka do podlogi:o wprawdzienie wiem jak smakuje sciera, ale takie mam wyobrazenie;) Poza tym co tam u Was?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w spobote nawaliłam sie ;) warka :classic_cool: chyba to bedzie moje ulubione piwo :P rzadko pije tak slabe alkohole, wole wino :) fajnie ci musi byc skoro chlejesz od rana:P a ja musze zapierdzielać, wiec co najwyżej moge sie napić wody, kawy bądź tez herbaty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijake z doskoku
to raczej konieczność:o Tez wole wódzię;) a piwko pijam raczej pod chmurka lub w knajpkach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijesz bo musisz??:D nieźle :classic_cool::P:D tez wole piffko pod chmurka lub w kanjpach w ciepły dzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piłeś juz tu kiedys z nami ? ps:Dinus, to chyba nie twoje nowe wcielenie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie becz:P fajnie sie pije z kafeterianami :classic_cool::P samej mi sie kiedyś dość czasto zdarzało :) teraz wole w realnym towarzystwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umieram 😭 tak mnie szczena napierdziela, że nie moge nawet mowic :O jak mnie dzisiaj nie przyjmie ta dentystka to chyba sobie samodzielnie usunę tego zęba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyy, najgorsze jest to, że pracować niema nad czym :P a czytac mi sie nie chce:O ale powinnam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wronka👄 dziś wieczorem będę wolna;) dobrze ze wspomnialas coś o dentyscie bo moja wyobraźnia juz zaczeła działać:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty jestes zboczona :classic_cool: tak mi zrobiła dentystka zeba, ze mi chce szczekne rozpierdzielic :O z dnia na dzien jest coraz gorzej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmień dentystke:P moja jest najlepsza:classic_cool: zeby to była teściowa to bym nie miała oporów zeby ja wyjeebać nawet w kosmos:D:D ale to nie ona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeeej :P no przeciez wiem ze goscisz weekendowego osobistego roochacza:P ale chciałam byc dyskretna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×