Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

wiecznie nawalony Złapał go egzorcysta :P Nie moze być :O jak mi przemieni diabelka w aniolka to bedzie mial wpierdol :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ja:O naprawde:O slodze sobie zycie ciastkami :classic_cool: chcesz ptysia :P?? kiedy do mnie przyjedziesz?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kadarka jak smakujesz jak to wino to juz Cie lovciam:classic_cool: Wronko no.. nie prędko, dopiero w przyszłym tyg. mój Pan i Włada od jutra jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz od jutra:O? a co mu tak spieszno do ciebie :classic_cool:?? znowu mu sprosne foty poslalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz!!! ja nie wysyłam mu takich fot :P ja jestem grzeczna i nagimi fotami sie brzydze:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pop lubi sobie wypic :O a ona taka apetyczna, że sama mam na nia ochote:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poo, czyjego wesela:classic_cool: jest cos o czym nie weim :classic_cool:??dawaj te kciuki :P trzeba je odwinac i sprawedzic czy wszystko z nimi okej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tez jestes nagi pod ubraniem:D:D mozesz patrzeć na siebie? chyba nie:P i dlatego żeś taki zgorzkniały:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są sine i sflaczałe :( to chyba nie OK. Może to już gangrena? Eeee tam na coś trzeba się przekręcić :O Lepiej od trzymania kciuków, niż z przepicia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak co m u? bola go kciuki:D to wszystko Twoja Wrono wina:P:P biegnij za nim i ulecz go:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 tak wlasnie!:P to wszystko moja wina:( POoo😭 dawaj te kciuki:P odetniemy jes i bedziesz zdrowy :classic_cool: ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, oj tam :P bo tak sie wronce nie robi :P:P zarobiona byłam , ale teskniłam 😭 a on fochy tworzy i ucieka 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D chyba sie nie odwarzę :classic_cool: bo dawno nie widziałam innych meskich czlonków i troche sie wstydam :P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×