Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość wrrronna
ufff... to faktycznie mam troche czasu ;) Idziej w sobote na dni maszego miasta:classic_cool:?? ja zaostałam zaproszona(((:classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote w mojej wiosce jest festyn i tam idem:classic_cool: i nie bede sama:( nic kurrwa nie poszaleje ehhh ale zeks bedzie:D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja nie mówiłem wyraźnie? ;) Ona na głowie kwietny ma wianek, a w ręku zielony badylek, a przed nią bieży baranek... ;) Jestem głupi wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrronna
przez kolezanke zostałam zaproszona:P przeciez ja nie zdradzam Poo:classic_cool: Tego zekzu to ci niedługo zaczne zazdrościc wiec sie z nim tak nie lansuj ;) paa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrronna
Poo, kochanie :D nie jestes głupi!:D bo i ja musiałabym byc głupia;) uciakam Miski 😘 Miłego... Pewnie w domu bede odsypiac te zwariowane dni..pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrronna
dopiero w sobote bede sie bawic :P:D teraz ide dalej charować , tyle ze tym razem dla samej siebie ;) pa!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrronna
harować* ups!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja jestem kurrwa niewidzialna:O takis kulturalny a nawet sie ze mna nie przywitasz😠 :P ba! nawet nie powiesz pocałuj mnie w doope czy cos w ten deseń:D normalnie ignorujesz mnie😴 śffinia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie, ładnie proszę, nie zostawiaj mnie samej na tak długo bo świruję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D Weź juz wstań bo jeszcze ci się cos zrobi i bedę musiała cie masować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O pamietam jak za kare kiedys musiałam klęczeć na grochu :O w szkole to było :O rodzice się tak nade mną nie znęcali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×