Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Plecy, ważne, żeby się dobrze skóra nasączyła oliwką (lepiej potem się smaży, nie przypala się :P) chodzi o to, żeby nie ciągnąć skóry dłońmi, tylko żeby gładko się ślizgały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrronna
ty chcesz mnie zjeść ?:( a ja myślałam że popieścić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrronna
wrona ci sie z pieczonym drobiem kojarzy ?:( jestem zrozpaczona😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz wyluzować? ;) Nie mam ochoty nikogo jeść :) Przechodzę na wegetarianizm. :) Nie kręć się, leż, nie napinaj mięśni i nie słuchaj głupot, które mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrronna
no dobrze... juz leżę zrelaksowana i czekam na ciepłe muśnięcia twoich dłoni na mojej skórze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrronna
:D zapowiada sie miło :classic_cool: jak będziesz masował biodra zaciśnij ręce w pięści i porządnie rozmasuj mój cellulit;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrronna
:D jak to ? mam sie ... rozkraczyć :O?? ja siem wstydze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrronna
obiecuje nie krzyczec :P co najwyzej będe głośniej stekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie, czy pomiędzy rozkrakaniem, a trzymaniem kolan razem nie ma już żadnego innego ułożenia? A co do wstydu, to nie wiem co dalej zrobić, bo procedury przewidują przewrotkę na plecy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrronna
alez kochanie, to z obawy ;) jak je delikatnie rozchylam to sie trzęsą ;) i po chwili robi mi sie pełny szpagat;) to moze ja sie lepiej położe na tych plecach , ale cycki zakryje dłońmi ;)i scisne mocniej nogi aby nic nie było widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrronna
nie zgadzam sie!:P STOP! stanowczo protestuje:P to miał być masaz relaksacynjy :P a nie łerotyczny:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrronna
próbuje:P ale ty naruszasz moja intymność:P:D nie zamkna, co najwyżej przeniosa w odpowiednie klimaty :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrronna
chcesz masowac moje tzytzki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrronna
... i nie tylko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrronna
20!! chyba oszalałeś ;) po prostu w masazu chodzi o sam dotyk:P jesli jest profesjonalny to nie ma on nic wspólnego z łerotyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrronna
przestan sie ciagle pytac o moj wiek !:P myslisz, że nie ma profesjonalnych masażystów :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrronna
Poo... wiec uważasz, ze każdy facet który masuje robi to bo chce podotykac kobiete? żadnego profesjonalizmu? a co z masujacymi kobietami? tak samo uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrr tego nie wiem na pewno Dotyk jest bardzo intymnym zachowaniem człowieka. Sądzę, że do masażu nie potrzeba wcale się rozbierać. Z powodzeniem można to robić przez ubranie. Widzisz nie wiem czy facetowi chodzi o dotykanie kobiety. Molestowanie polega na tym, użyciu władzy: "mam nad tobą władzę, bo poddajesz się dotykowi, mimo, że nie chcesz". Jeśli zakładasz, że facet myśli i czuje jak Ty, popełniasz fałszywe założenie. Nie wiem jak jest z kobietami. Sądzę, że owszem mogą być przypadki, że chcą dotknąć faceta, ale przypuszczam, że odsetek będzie mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrronna
Masowanie poprzez ubranie nie będzie tak skuteczne, szczególnie jeśli chodzi o rehabilitacje. Właściwie muszę poczytać na ten temat ponieważ mnie bardzo interesuje. Wytłumacz mi, jak moge sie poddawac dotykowi kiedy go nie chcę? Jesli czuję że ten dotyk jest "zły" po prostu mu sie sprzeciwiam, bronię sie, koniecznie muszę sie nauczyc sztuki walki/obrony. "Jeśli zakładasz, że facet myśli i czuje jak Ty, popełniasz fałszywe założenie." Dlaczego Wy musicie byc tacy skomplikowani? Nie musisz odpowiadać po prostu nurtuje mnie to pytanie:P Dlaczego w każdym kobiecym uśmiechu doszukujecie sie gratisowego seksu :O? chore:P Oczywiście że odsetek "dotykających kobiet" będzie mniejszy ponieważ jesteśmy bardziej profesjonalne od WAs. nie bij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×