Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

zimna sucz!!:D no tego to mi jeszcze nie grali :P:D facetom to ciezko dogodzic :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabliczka78 a pierrdolisz gupoty, warto jeśli sie spotka odpowiednia osobę Nie ma odpowiednich osób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś wam opowiem... Do burdelu przyszedł facet, bo go wzięła nagła chęć. Okazało się, że przy sobie tylko 50. Na to szefowa mówi, że tylko pan Waldek w kotłowni. Facet idzie na dół. Widzi wielkiego, spoconego faceta z brzuchem. Mówi: -Ja do pana Waldka... -No to do mnie. I palacz sciąga gacie, wypina się. Klient marudzi: -Ale ja tak nie mogę od razu. Pan Waldek odwraca głowę i mrugając mówi: -Kocham Cię. W tej opowieści morał jest taki, że faceci chcą być kochani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czesto muszę ci to powatarzać aby twoje Ego było w pełny wyłechtane?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleśta są zboczni:o i tylko jedno wam w glowie, pójdzieta wszyscy do piekła:classic_cool: normalnie na tym topie juz nie mozna porozmawiac o sztuce😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dyy o jakiej sztyce chcesz rozmawiac ?:P o aktach :classic_cool:?? mam na ten temat troche do pokazania i napisania:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony z Marsa Masz stały abonament co się odwlecze to nie uciecze. Zmykam dalej. Ty mi tak nie mow😭 nawet nie weisz jaka mam na ciebie ochote:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyyyy?:O Czy ty, to oby na pewno ty :O? bo jakos nie pasujesz mi do muzyki powaznej :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×