Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

profil masz niezbyt ciekawy.😴 i bardzo ubogi w ilość na trzaskanych postów:P zaczynam podejrzewać że twoj nic to przykrywka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie:P:D Co cie sprowadza w progi nałogowych alkoholików :classic_cool:?? Tylko mi nie pisz, że chlejesz od rana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wronełło...muszę Ci to powiedzieć...nie wytrzymam juz dłużej.....darzę Cię wyjatkową sympatią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, cos musi w tym być:D ponieważ ja z reguły trzeźwa i jakos mi sie zdaje że ten swiat to kuffno jest wart;) Ale jak zdarzy mi sie uchlać to jakos tak kolorowo i piknie :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem ,nie wiem...ja jak sie upiję to wydaje mi sie jeszcze gorszy:0 zalewam się wtedy łzami i w ogóle....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
litościwy może próbuj małymi kroczkami w swiat trzeźwości wchodzic :classic_cool: a nie tak ze od razu procenty odstawisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej:D A ja dlatego rzadko pije, aby mi sie nie spodobał :P:D Bo podobno od tego mozna sie uzaleznich(pacz litościwy):classic_cool: I rzadki płacze jak popije:D Przewaznie tańcze i smieje sie przeokropnie:O Aa.. i seksu mi sie wtedy kce, bardzo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ,żeby pić trzeba mieć zdrowie:D... sexu Ci sie kce wtedy......hmmmmmm.......a masz z kim ,czy łapanke robisz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×