Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

ja chyba nie rozmawiam z człowiekiem 😭 :P nie udawaj świętą Dzisiaj mnie te baby wykończą normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to baby Cie wykończą?:D przeciez ja taka miła grzeczna spokojna jestem i na każde Twe pytanie odpowiadam :P zobacz jaka wytresowana jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie rób ze mnie idioty przed pójsciem spać bo juz mam dosc na "dzisiaj" :P .....toć nowy dzień już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dosc kobiet w pracy które robią z siebie idiotki zeby nie mieć duzo na głowie bosche lepiej udawać debila :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff to dobrze bo juz pomyslałam że ze mną cos nie tak:D ale i tak juz idę:) a Ty sie nie daj wykorzystywać w pracy no chyba ze wiesz... fizycznie tylko;) pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Poopieprzony:) Własciwie przyszłam ci tylko buziaka zostawic bom bardzo zajeta😭 muuaaa😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żebym chciał o pogodzie, ale powiedz mi czy u Ciebie świeci słońce? To ważna sprawa :) dlatego potraktuj moją prośbę z należytą starannością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Wiesz, przy rozmowie z toba nawet słońce nie jest potrzebne aby nastrój sie poprawił:P A to ptaki Dodo tylko jak slonko świeci sie .. usmiechaja?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam sie że nie masz racji... Mnie strasznie kręci półmrok:P i na pewno nie jestem w tym osamotniona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nakręcaj mnie😭 moja hormony znowu szaleją 😭 juz sobie sama z nimi nie radzę... dobra!:P dwa zdania mineły:P czyje jak grunt pali mi sie pod pazurami:O ucikam ..pa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam jak jest gorąco jak z nieba leje sie żar a ja w tych promieniach uprawiam seks:P z jakims miskiem :P zadowolony:P:P? Teraz ta fantazja bedzie meczyc mnie przez cały dzien😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak gdzie?? jak gdzie😡?? W głowie:P:D Dyy😭 nic mi nie wchodzi😭 chyba mam jakis zboczony dzien bo wszystko mnie pierrdoli:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrona chciałas dodać ze po doopie spływa pot jak żar leci z nieba :P a ja nie lubie jak mi cieknie po doopie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×