Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

WZ, obys miała racje;) chyba mu kupie zapasowa bateria;) Dyy, ty stanowczo zbyt długo nas podgladasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panuj nad pragnieniami ciała, córko ;) Czy może na chwilę zapomnieć o tym, że jest seks? Może pogadamy przy kawie jak ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo dobra:P przez chwile moge zapomnieć, że posiadam pochwe i ze ona potrzebuje odrobiny uwagi:P ale!!:P musisz dogodzić mi chociaż kulinarnie;) ciasteczko do kawy... poproszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już będziesz zdiagnozowana Didi to poproś o większą ilość prochów, dla przyjaciół i znajomych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyy, nie zapominaj że ja dłużej :O to straszne:O;) WZ:D a wiesz, że ja nie weidziałam ze go stopy kręcą :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasteczko? Na przystawkę petit beurre z dżemem owoce leśne i róża. Wrrrr.... zaraz jak to masz pochwę?! Skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką sekcję? Chyba artystyczną, bo zimne ciało na nic się nie zda już. Żywy bardziej się przydasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ucięłam? Co za raptusy, no! Ja niczego nie dotknęłam nawet jeszcze. No chyba, że słowem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie trudno:P Wlasciwie sie zastanawiam nad czyms bo mam straszną ochote w ten weekend nagrzeszyc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×