Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Cześć chłopaki 🖐️))) Aniołku, piłam wczoraj, ale w osamotnieniu;) mam nadzieje, że to cos pomogło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrona Ty mi nawet nie przypominaj😠 mam w chooj nauki 😭😭 a na dodatek w sobote mam zajęcia:( a tak w ogole to sie przyszłam odstresować :P cipo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge cie zmienic, Bogus 😭 Zapiertałam :O i to dośc ostro:O dopiero w przyszłym tygodniu bedę miała chwile wytchnienia... Poo, kochanie:D pokaż mi swojego ptaka:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A iccie se:P:P:P duzo tracicie🖐️))) Poo pokaże ptaszka :classic_cool:[ Dyy, a ty nie przeginaj:P:D on pewnie ma orła:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boguś, Dyyy😘 ja tez własciwie bede luż po mału szykować sie do odlotu... wiec nici z gruchania:P:D ooj pogRUCHAŁABYM troszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne są te kobiety... Nie ma takich co by chciały spojrzeć w oczy, dać rękę do potrzymania. A tu... "pokaż ptaka", "pogRUCHAŁABYM". Wszystko przez Ewkę najadła się jabłek i wypieprzyli ich z raju. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to chciałbys aby romantycznie było, a ja już nie wierze w romantyzm:P ptaka mi trzeba konkretnego, to wtedy moze zmienie zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrona ty zboku
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah a coz to za pokraka??:Dale wiesz co... Nawet do ciebie pasuje:P:D taki dumny :classic_cool: i porzadnie opierzony :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha sie posikam :D:D:D taaa, ten to nawet baardzo figlarny :classic_cool: i to jego spojrzenie (((:classic_cool:))) miękną mi kolana:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×