Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

a ja mam wareczke ale nie mam ochoty dzis na piwo, martini sączę :) czy to oznacza żem jest alkoholiczka?:D bo wiesz... to nie weekend zeby pic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a weź takie słodkie pic a fee Nie no co TY to jeszcze nie choroba,ze mną sie nie napijesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie słodkie:o ale kiedys otworzyłam 1,5 litra i musze wypić aby sie nie popsuło😴 i z Toba zawsze sie napiję;) ale obiecaj mi że jak mnie zamkną to będziesz mnie odwiedzał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko i wyłącznie z twoją pomocą może jeszcze sie ktoś przyłączy :D będzie o nas głośno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrone od razu do izolatki wpierdzielą i nie wypuszczą tej to tylko ptaki w głowie urojenia ornitologa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropki czasami więcej mówią niż słowa kochana ,ty mi tu chcesz oczka spacerkiem mydlić ja nie dziecko żeby za rączke chodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wieszzz:P za jaka rączke:p spać- czyli ... no wiesz... ten tego:D:D bajki poczytać chciałam Ci na dobranoc😴:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra żartuje - lubie chodzic za rączke :) poważnie Bajki powiadasz hmmm zastanowie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki drążek?:D:D a masz cos takiego u siebie? bo wiesz... ciekawa jestem jak wyglada bo ja nigdy ale to przenigdy jeszcze nie widziałam😭 a podobno to takie fajne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za takie kłamstwa to będziesz sie w piekle smażyć no chyba że juz Cie tam maja dość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×