Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość litościwy o poranku
wlosow do wiosny nie obcinam, wciaz jest za co zlapac;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WZ:D Ale ci sie marzy ;) Ma ktos ochotę na cos słodkiego?;) tylu paczuś z dziurką e.w ptysiek ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzasz sie:classic_cool:?? wiez ze 21 juz tuz-tuż :classic_cool: ja zaczne dopiero po nowym roku :P jesli takowy bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litościwy o poranku
ja poprosze szklaneczke czegos mocniejszego, bo tego co mam nijak nie da sie spozyc:o P.S. zostawilem sliczne pekaesy i kozia brodke;) kto zlapie mnie dzis na miescie za reke i rzuci haslo "kafetełe" wygrywa talon:classic_cool:🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wz, i nawet perspektywa tego iz miałabys nigdy weicej nie spróbowac ptyśka nie przekona cie ?;) zreszta ... zjadłam juz 🖐️)) Litościwy :D A co jest pod przykrywka "Talon":P I w jakim mieście mam cie wygladac :classic_cool:??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litościwy o poranku
talon na balon, czyli zaszczyce wygrana towarzystwem mojej osoby;) przewidziana tez ewentualna wspolna konsumpcja:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jaki skromny:P:D a potrafisz sprawić, aby kobieta w twoim towarzystwie poczula sie wyjątkowo:classic_cool:?? a ta konsumpcja to gdzie??:D bo jak w restauracji to ty płacisz🖐️)) mam nadzieje :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mi nie pisz , że mnie nie chcesz albo żeś zajęty Mam PMs i potrzebuje odrobine miłości 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litościwy o poranku
nawet nie zauwazylem, ze pisalem jako podszywacz z innego topiku:D najczesciej na izbe odwoza mnie spod smoka:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Też sie nie zorientowałam :P Kraków znaczy sie :D?? a dlaczego cie odwożą:P nie lubisz chodzic, czy jak ;)? Lobuzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litościwy o poranku
jak juz spozyje to zazwyczaj do taryfy mi brakuje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Ja tam wolałabym sobie kupic flaszke , nawet nie jedna:P i pocisnąc z buta niz za noclegownie placic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litościwy o poranku
ej... a tymczasem musze zrobic sobie liste zakupow, bo jak zawsze wroce z chlebem w jednej, a flaszka w drugiej lapie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litościwy o poranku
ja tam postu nie uznaje😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litościwy o poranku
o 12:30 prosze mnie kopnac w tylek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litościwy, kopne :classic_cool: ale obiecaj że oddasz:P bo juz i tak duzo czasu zmarnowałam a czeka mnie cholernie stresujaca niedziela:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam, iż, im bardziej jestem zestresowana tym wiecej czasu przesiaduje na tym padole:O Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×