Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość bryyyyyy
i zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
bo mi sie nie chce ,bo pijem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
ja ciężko pracuje po nocach koleżanko a że weekend jest to trza sie napić,już wyrosłem z podrywania wole posiedzieć w samotności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
taa bardzo śmieszne ;) Czasami fajnie sie tak samemu napić i posmęcić. Za późno przyszłaś bo już mam banie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak sie pije tylko czasami samemu:P nie za często bo mozna ześwirować:P a przyszłam późno bo nie jestem sama znaczy gosci miałam, tańce alkohol i takie tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
Ja nie świruje,na moim przykładzie można stwierdzić ,że picie w samotności korzystnie wpływa na moją skromną osobę jestem wręcz mądrzejszy . O matko Wy to chyba nic tylko sie bawicie to Ty sie Jędruś nazywasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
Diablo czyli sex drugs and rock and roll :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty juz lepiej nie pij sam:P a Jędrus to sąsiad spod czwórki sie tak zwie😴podobno :p dobra ja spadam gdzies mnie mdli bleee idem cos zjeśc i spac branoc🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
a właśnie ,że bede :P Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie może być zrealizowane, bo co?.. Faktura nie zapłacona?! Jaka kurfa faktura?! ...jakie wyrazy? ...nie wolno używać, że rozmowa jest nagrywana? Mam w doopie! Tak! Niech się nagra, mam w doopie! Nagrało sie? Jak to niewiadomo? Nagranie przecież mogę odsłuchać? Nie w trakcie rozmowy? A co można w trakcie rozmowy?! Nic? No to jedwabiście! Mogę sobie pomleć ozorem i nic z tego nie wynika? To proszę słuchać i wyraxźnie nagrać piedrolę takie rozmowy i fak tury nie zapłacę. Żegnam ozięble!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to nie koniec? Jak to nie koniec? Rozłączyć też się nie można? Dlaczego nie zapłacę? Bo taką fak turę mam po prostu w doopie! A jeśli nie wierzycie zatrudnijcie proktologa!! Cześć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×