Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Wiec kochanie, nie weim jak mam ci napisać o tej mojej gotowości ponieważ strasznie sie wstydzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że się wtrącę.... Z tej, co ja :O Chyba jesteś moim planetarnym bratem :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muzyka jest odzwierciedleniem moich stanów emocjonalnych :P niekoniecznie musi sie wszystkim podobac 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nic ci sie nie podoba? próbowałam zakopać swój dołek, ale ty zamiast mi pomóc zabrałes mi łopatę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracać mi tu, stanąć na baczność, grzecznie. A teraz jedno i drugie powie: przepraszam. I możecie się bawić dalej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz pewnie rację, powiem przepraszam, ale to nie zmieni nic z tego, że jestem popieprzony. A do stawania na baczność to permen jest potrzebny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj mam rację :) I nie ma co z tym dyskutować. A skoro popieprzenie jest Twoją naturą, to bądź sobie taki. Pamiętaj! Im głośniej ktoś o swojej normalności krzyczy, tym większym jest wariatem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górolka w halce
ło matko... czytam i czytam , i wyczytałam ZDAJE MI SIĘ tę niechęć popieprzonego ...do bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góralko :D Czyż on nie jest uroczy w tej swojej niechęci ?;) Pooo, mam słabość do ciebie i nie potrafię się na ciebie długo gniewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×