Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość komarzyca ozdobna
👄 To ja mam lepiej: nie otwieram linków z muzą, bo mi net leży:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
too spiewam :classic_cool: khm! khm!:classic_cool: On ją Prosi by została jeszcze jedną noc Tak tak Ona mówi, że zostanie Jutro rano zjedzą coś Pije lemoniadę Ona na dywanie z nim On wygląda bardzo ładnie i bardzo ładnie pachnie On tak na nią patrzy jak nigdy nie patrzył nikt Ona lubi jego płyty On lubi jej kolczyki I znów razem na dywanie prawie nie ubrani już On wygląda znowu ładnie i bardzo ładnie pachnie Ona patrzy w jego oczy On lubi długie włosy Potem lody na kolację i podświetlany basen Ona lubi jego płyty on lubi jej kolczyki On znowu na nią patrzy jak nigdy nikt nie patrzył I znów razem na dywanie prawie nie ubrani już On wygląda znowu ładnie I bardzo ładnie pachnie Ona patrzy w jego oczy On lubi długie włosy Potem lody na kolację i podświetlany basen On jej mówi, że wyjeżdża a ona chce go nie znać On ciągle na nią patrzy Jak nigdy nikt nie patrzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komarzyca ozdobna
No nie wiem, czy się zdecyduję:D Przed snem może to być zbyt pobudzające... :D:D:D Nieeee, raczej się już wyciszę Wronka :D Ja chyba pójdę już spać... :D Ale jak będę potrzebowała kopa z adrenaliny, to poproszę;) Dobranoc, na dzisiaj i tak mam dość wrażeń:o 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komarzyca ozdobna
...a jednak...:D Ładny masz głos:) PA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górolecka
Ej kobietki ładnie spiewacie, oj przecudnie... Anioł, u nmie ... no cóż ... Jutro pożegnam mojego przyjaciela na zawsze.... pod gipsem swędzi jak cholera... jak ja się potoczę do kościoła to nie wiem, ale choćby na czworaka dam radę.... trzymcie sie ludu dla Was WSZYSTKICH kolęda... moja ulubiona.http://youtu.be/CoSYiduwzLc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góralko😘 Wspolczuje, bardzo, bardzo😘 I chciałam Wam również złozyć świąteczne zyczenia.. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia uśmiechu i optymizmu na każdy nowy dzień, zdrowia jak najwięcej i pogody ducha, a w nadchodzacym Nowym Roku szczęscia i aby był tylko lepszy!!:)🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, wesołych Świąt duzo ciepła, milości i aby sie spełniły wasze wszystkie marzenia:) no może nie wszystkie:p ale chociaż jakaś ich niewielka częśc;) Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noworoczny litościwy
je tu kto?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noworoczny litościwy
a witame witame:classic_cool:🖐️ co tam?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noworoczny litościwy
bo se pojde😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noworoczny litościwy
nikogo poza soba sie nie boje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noworoczny litościwy
nikt nie pije:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z pewnością nie. Mogę co najwyżej popatrzeć, jak Ty pijesz. A jeśli to za mało, to może ja sobie pójdę, bo nie wpisuję się w temat topiku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noworoczny litościwy
to ja napije sie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Rety, pamiętajcie, że ja, póki "życia", chlam codziennie z Wami, pijecie akurat, czy nie: zatem nigdy nie pijecie samotnie:) Wiem, wiem, świadomość tego może być uciążliwa;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że tak dobrze mi zyczysz Słońce😘 Lecz, nie było mi az tak dobrze... ;) A jak u ciebie z tym szczytowaniem? będziesz miał bogaty rok w te atrakcje;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×