Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość posylwestrowy litościwy
pisac pisac, ja poczytam, poslucham😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Wronko, życie, jak życie: "uśmiechnij się, jutro będzie lepiej! Albo pojutrze. Albo popojutrze..." Zorro: Lubisz zadawać trudne pytania?;) Dwoje może, a nawet powinno. Żeby tylko Chciało... 🖐️:) http://www.youtube.com/watch?v=eTVYy_xT9CI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZuZet😘 Kocie;)🖐️)) Ten rok zaczął się tak cholernie źle , ze nikomu tego nie życzę, ale ... może bedzie lepiej chociaż nie widzę na dzien dzisiejszy lepszych perspektyw. Piosenka Hej... mmmm:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wronia 👄 Ja Cię przytulę, pogłaskam po głowie, pokołyszę, zanucę... wszystko się ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, kochana... o mnie się trzeba postarać, chodzić za mną, kwiaty kupować i w ogóle... 😴 Nie ma tak hop! siup!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ;) A gdzie błyskotliwa rozmowa, gdzie wino, gdzie patrzenie w oczy i trzymanie się za rączki. Strasznie szybka jesteś i możesz mnie tym samym spłoszyć 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coż, wino i trzymanie za rece musi miec odpowiednia oprawe, najlepiej poźno wieczorną ;) Za nic w świecie nie wybaczyłabym sobie, że cie spłoszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wieczora jeszcze daleko. Póki co proza życia - papierzyska mi się na biurku walają. Czas coś z nimi zrobić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×