Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość leży we mnie martwy anioł
Wronełłe: w zasadzie jestem dość oschły, ale jeżeli nie przeszkadza Ci chudość mojego ramienia i wystające żebra: przytulam Cię:) Dasz radę. Zorro: kopnij deprechę w tyłek, mocno, raz a dobrze!:) 🖐️🌻!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie, Ty oschły? Odnoszę zupełnie inne wrażenie po tych kilku minirozmowach. Ale moja intuicja została amputowana wraz z zębami mądrości, jak już gdzieś tutaj pisałam, więc dopuszczam pomyłkę. Deprechy nie mam. Po prostu moja dusza jest samotnicą skłonną do melancholii. I czasem bierze górę nad wszystkim innym, jak teraz... Wronia 👄, polewaj, pijmy... ostatni dziś toast i znikam. Spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Oczywiście chlam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Wronełłe: nie znałem, niezłe... Inna kwestia mnie trapi: brak kropki nad "i", okrucieństwo litości, nad Samym Sobą wszak w gruncie rzeczy. Wyjątkowo paskudna kwestia i wolałbym nie mieć racji, chociaż mam ją podobno zawsze... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
I am still there, but Kaffe does not seem to work... Goodnight:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chluśniem bo uśniem
pijusy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorolecka
Anioł... ja Ci dam grypę i to jeszcze swińską!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorolecka
a .. choreście wszystka?????? A wiecie dlaczego?? No dlatego że bimbru nie pijecie, bimber , prawdziwy , bez zadnych ulepszaczy , to na wszelki choroby jest najlepsze lekarstwo.A przeciw chorobom , górole tyz herbatke z bimbrem zalecają, albo ze śliwowicą, wten czas zonne choroby wos się im ać ni bedom ... amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrona, chyba chce ci się seksu, co? Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tequilę w sobotę piłam. Jak nakazuje tradycja, ze solą i cytryną. Poczułam się jak za dawnych lat. Młoda, piękna, beztroska. A bimber stoi u mnie w szafce, nie ma kto sączyć. Góralka, zapraszam zaprawioną w boju. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralecka
oh ... Bó.... patrzałam za tym piecem, koj Ty się całujesz... No gupia ja......... myslałam że cię tam za tym piecem przydybio.. Na ten cas jo Ci zagrom głupawkę z moich stron... chłopoki fajnie grają , ino ich pewno głupawka dostała... ale takie som u nas imprezy (albo i lepsze) jak sie bimbru , albo sliwki napije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×