Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość gość
Myśle ,że dorsz albo łosoś mi zaszkodził. Ja sie już nie daje omamić tzytzkami za mądry jezdem na to ;) chyba se dzisiaj posiedze dłużej na kompie bo spać mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja nie jem takich dziwnych ryb:P ejjjj cycki cię nie kręcą ? ale...no...ten tego,nie jestesj gejem?😴:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość sie już w życiu naoglądałem i namacałem tzytzków. Jak możesz tak myśleć z gejami mi tu wyjeżdżasz :O Chyba piffo mi pomogło na żołądek bo jakoś tak mi lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale ja mam inne kryteria rekrutacji :P A kiedy ze mną było dobrze ? :classic_cool: Ty sobie tak nie słodź podobno skromna itd itd itp jezdeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zdradź te kryteria:p dobra juz siem poprawiam😴 bede skromna, cnotliwa, miła i mniej pyskata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest rozmowa na dłuższą mete i nie na forum.Uogólnię ..chodzi o to co kto ma w głowie o psychikę kręca mnie osoby które w życiu sporo przeszły ,które mają spory bagaż doświadczeń ...nie wiem może szukam jakiegoś odzwierciedlenia bądź zrozumienia ...itd. Lubie jak jesteś pyskata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to nie mnie szukasz😭 Bogus jak poznasz kogoś, kto cię zauroczy to nieważne co przeszła i jakie ma doświadczenie, wtedy nie bedzie sie liczylo nic. Zaiskrzy i juz chłopie po tobie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i zaiskrzy ale co przeszła i doświadczyła nigdy nie zapomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha nie becz :) Właśnie to jest dziwne ,że powiedzmy ktoś mnie kręci dobrze nam sie gada itp a potem sie okazuje ,że ta osoba przeszła to co ja :P I jak to wytłumaczyć? Pewne przeżycia ,doświadczenia życiowe kształtują nasza osobowość cos w tym jest.Ja znowu wypiłem i tu filozofuje :O weź mnie p*****lnij w łepek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byłby zaszczyt :classic_cool: To dobrze ,że jeszcze mnie torche rozumiesz ba ja jak na trzeźwo analizuje swoje przemyślenia to se myśle centralnie dwa światy ale jednak gdzieś znajdują połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogoguś
To nie ja ale ta osoba mądrze gada. I tak pewnie za chwile zapomnę się podpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Powyżej to ja, czyli inny gość. Przeżycia i doświadczenia życiowe kształtują. Na dobre jeśli potrafi się wyciągnąć wnioski albo na złe. Temat rzeka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze ci sie do czegoś przyznac😴 nie potrafie bic facetów:( czyli ktoś nas podgląda, a ja taka nieumalowana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie chodzi mi o wyciągnięcie wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to chyba wszystkiego w życiu próbowałem :P mogłabyś sie na mnie nauczyć :classic_cool: w jednym przypadku sprawiało mi to przyjemność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie powiedziałam , ze nie kształtują. Tylko, że jak kogos poznajemy to nie wiemy o nim nic, dopiero z czasem sie przed nami otwiera, poznajemy go bliżej. Czasem tak jest, że zanim czegoś się dowiemy o tej osobie to już nas zauroczy, czujemy to 'coś' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diablico to se załóż kaptur na łepek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogoguś
A ja mam wrażenie ,że tak do końca nigdy nie poznajemy tej drugiej osoby. Mnie dzisiaj głowa boli cały dzień ,zreszta nie tylko głowa :O To sie naucz telepatycznie :D Mówiłem ,że sie zapomne podpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość inny
Hmm...czasami można kogoś poznać poprzez uważną obserwację. Często, nikt nic nie musi mówić. To co robią i w jaki sposób, mówi za nich samych. Wtedy zaoszczędzi się czas i energię zamiast racić jej na jakiegoś dupka rodzaju męskiego albo żeńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogoguś
Myśle ,że nie wyglądasz jak quasimodo :D więc możesz sie nie przykrywać. To dobranoc diablico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obserwacja to często mylny pogląd ,znam osoby które tyle przeszły ,że pewnie na ich miejscu skończył bym ze soba a jednak sa mega wesołe i uśmiechnięte tak jakby to była jakaś funkcja obronna organizmu ,odreagowanie na to co sie przeszło dopiero po rozmowie dowiaduje sie ile ta osoba wycierpiała i z czym sie zmaga ale od razu sie nie otwiera na takie powazne rozmowy do tego trzeba zdobyć zaufanie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość inny
Jest różnica pomiędzy robieniem dobrej miny do złej gry i udawania. Mi chodziło bardziej o obserwację w zachowaniu. Wiadomo, ludzie mogą mówić co chcą ale to tylko słowa. Myślę że każdy rozbitek wyczuje swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×