Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

G贸ralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Bogu艣 dlaczego Ci臋 nie ma馃槶 Przez Ciebie zmuszona by艂am i艣膰 na ero 馃槾 Ty wiesz, 偶e w awatarze tam maja penisy! To偶 to skandal! 馃槾:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
qrcze wybacz no go艣ci mia艂em dopiero co posprz膮ta艂em po imprezie :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
teraz moge spokojnie dopi膰 piffo bo obieca艂em sobie ,偶e sie nie b臋de upija膰 podczas imprez :) lepiej posprz膮ta膰 wszystko i miec spok贸j. Ty ne ero? hehe wspominasz stare dobre czasy?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 diabliczka78
No prosz臋 jak Bogu艣 imprezuje:P Musia艂o by膰 fajnie skoro p贸藕no zajrza艂e艣:P A na ero nie ma juz z kim wspomina膰, beznadzieja.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
No wiesz taka okazja jak d艂ugi weekend rzadko sie zdarza,ognisko itd. Co ty to gadasz o jakichs penisach w awatarach ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Poza tym to cz臋sto imprezuje a偶 czasami ju偶 mnie to m臋czy :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ale fajnie by艂o co ?czy nie:P Imprezuj jak tylko masz okazj臋;) Mi sie ju偶 nie chce, starzeje si臋馃槶 jeszcze tak z 5 lat temu to co drugi weekend jaka艣 impreza by艂a. Chyba na stare lata wole cisze i spok贸j馃槾 ...yyy...no, na ero to same zboki s膮馃槾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Fajnie by艂o :) Ja tez od jakich艣 dw贸ch lat to wole cisze i spok贸j. Ci膮gle stawiam sobie jakie艣 granice typu nie pali膰 nie pic w贸dki pic z umiarem itd. :P to ju偶 chyba objaw starzenia sie :D Tak w og贸le to marzy mi sie jaki艣 wyjazd np w g贸ry tak 偶eby sie wyciszy膰 wypocz膮膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
pi膰 mo偶esz-pozwalam馃槾 palic juz nie:P a g贸ry, fajna sprawa:) i...nie wypoczniesz:P na艂azisz si臋, ze nogi do d...wchodz膮:D ale to jest fajny b贸l;) uwielbiam g贸ry, sie rozmarzy艂am deko馃槾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Wszystkie imprezy z ogniskiem s膮 fajne lubie pogada膰 przy ognisku albo gapi膰 sie w ogie艅 jako艣 tak mnie to podnosi na duchu i relaksuje :D Ja lubie aktywnie wypoczywa膰 chodzi膰 po g贸rach czy je藕dzi膰 na rowerze i najlepiej 偶eby to by艂y odludne miejsca.Mnie nigdy nogi nie bola艂y od chodzenia po g贸rach ale jak tylko wejde do jakiegos supermarketu to za chwile mnie nogi bol膮 :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a na gitarze ktos gra艂? by艂y ta艅ce i 艣piewy? Czyli Twoje zakupy s膮 bardzo kr贸tkie:P tak jak moje馃槾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
na harmonijce ustnej gra艂em :D Nie no ja zawsze robie przemy艣lan膮 list臋 zakup贸w biore co trzeba i spadam :P no chyba ,偶e ma sporo czasu to sie porozgl膮dam za czym艣 innym hehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ta艅ce tez by艂y w moim wykonaniu :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
na harmonijce:classic_cool: ja tez umiem gra膰:classic_cool: na nerwach馃槾 liczy si臋?:D alee powiem Ci, 偶e mam harmonijk臋, gdzies le偶y, tylko nie wiem gdzie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
znaczy sam ze sob膮 ta艅czy艂e艣?:P czy mia艂e艣 kogo艣? Nie 偶ebym by艂a w艣cibska 馃槾 tak tylko pytam:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Na nerwach to ka偶dy potrafi bez zbytniego wysi艂ku :P wi臋c doopa Ja mam taki sw贸j czaderski taniec na imprezach tak zwany running man do pewnej piosenki :classic_cool: zawsze wszyscy mnie filmuj膮 i maja ubaw po pachy :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja nie posiadam tego filmiku on kr膮偶y jak legenda ...z reszt膮 jakby艣 zobaczy艂a to by艣 sie pola艂a ze 艣miechu i po co ci to :P Qrcze mam 29 stopni w domu przy takiej temperaturze mam problem ze spaniem a tu za 5 godzin trzeba wsta膰 :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Lepiej powiedz, 偶e nie chcesz 偶ebym widzia艂a jak ta艅czysz:P Powachlowa膰 Ci臋?馃槾 Si臋 mo偶e nie k艂ad藕, nie op艂aca si臋:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
呕eby tak ta艅czy膰 to trzeba naprawd臋 po膰wiczy膰 se wpisz running man na ytb :P nikt z moich znajomych tak nie potrafi :P To wachluj :classic_cool: Wiele razy tak robi艂em ,偶e potrafi艂em nie spa膰 po 3-4 dni i jako艣 偶y艂em najgorzej potem jak ju偶 sie posz艂o spa膰 to spa艂o sie po 16 godzin :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
To ide mam nadzieje ,偶e zasne :) Ja to uwielbiam spa膰 ale tylko w okresie jesienno zimowym jak nied藕wied藕 albo jak pada deszcz :P Dobranoc diablico :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
NIe uciekam bez po偶egnania no chyba ,偶e to sprawa techniczna.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
to mi艂ego moczenia .Pa!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×