Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

nic wrono zupełnie nic ,a i dziękuje z buziaka i komplement :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahano dobra:D:D ale to i tak za maloo :P nie weim kim byles przedtem :) bo na pewno miałes inny nick:) i skąd wiesz ze latałam po erotycznym :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel
wstepnie popijam już od 12.jarałem wczoraj.ogólnie dzień jak co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrona raz mnie kochasz a raz nienawidzisz :P wybierz cos pomiędzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasi :P a tak w ogóle to po usunięciu tematu było mi smutno i nie było z kim pić...:P wiesz co sie naszukałem aby Was wyszperać musialem przeglądać tematy z kafe co do mnie nie podobne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty wiesz co jua przezyłam ? prawie popadłam w depresje😭 a jak pożniej usuneli moj"odlot." to juz dałam sobie spokoj ..ale dzisiaj juz nie mogłam..musiałam z wami pogadac :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mervic, czego sie tak nazarłes ??:D a ja nie moge jesc, pić 😭:(:( od czawrtu nic nie jadłam :( zdechne z głodu :( buzi nawet nie moge za bardzo otworzyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góralka gadała że napisze Ci. Pieczonki,duszonki,stryka,prażonki.Ja pilem maślanke i piwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czartek byłam u hirurga-dentysty😭 nawet nie weisz jak ona😠 sie nade mna znecała😡 a po wszystkim wygladała jak rzeźnik usuneła mi usemke..bo jakos tak dziwnie wychodzila i czesto powodowala u mnie stany zapalne :O..ale jak bym kurwa wiedziała , że to tak boli!!😡 to bym jej nie usuwała :( i bardzo spuchłam :(..koszmar jakis :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nana-nana czarna wrona -----> piłaś herbatke z haszu z mlekiem? nie:D nic takiego nie piłam :D:D jak dobrze ze z wami pisze a nie rozmawiam :P bo pewnie za duzo bym sie nienagadała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje wrono :( też kiedys trafiłem na taka france myslałem że mi łepek ukręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×